Sari la conținut
Forum Roportal
_Undying_

S-a legalizat astrologia, vrajitoria si ghicitoria

Postări Recomandate

Nu prea. Cred ca e in capul tau. Doar ce, nu mai exista alte femei? Daca esti disperat..

 

Vremurile alea au trecut. Amintirile au ramas. Si anume faptul ca prostituatele sunt majoritatea niste fete traumatizate care urasc si dispretuiesc barbatii. Care au avut parinte de sex opus un om fara constiinta, ce le-a plantat in cap ideea ca sunt curve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vremurile alea au trecut. Amintirile au ramas. Si anume faptul ca prostituatele sunt majoritatea niste fete traumatizate care urasc si dispretuiesc barbatii. Care au avut parinte de sex opus un om fara constiinta, ce le-a plantat in cap ideea ca sunt curve.

Eu ma intreb un lucru. Cate sanse ai ca om sa duci o viata normala daca dai bani pentru un act sexual care ar trebui sa fie din iubire. Cei care fac asta sustin prostituatele, cele cinstite pe care tu le respecti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aha, deci cu criminalii ar avea efect, dar nu si cu prostituatele. Pe ele musai sa le legalizam.

 

Cat despre asta cu legalizarea vrajitoriei, mi se pare o gluma de prost gust, dar tot o gluma.

Prostituatele nu cred ca fac rau nimanui. Ca sa nu fiu acuzat ca-s sexist, stii probabil ca exista si prostituatii. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prostituatele nu cred ca fac rau nimanui. Ca sa nu fiu acuzat ca-s sexist, stii probabil ca exista si prostituatii. :lol:

Esti sigur ca nu fac rau nimanui??? Sigur, sigur?

 

Vrajitoarele fac rau? Dar astrologii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti sigur ca nu fac rau nimanui??? Sigur, sigur?

 

Vrajitoarele fac rau? Dar astrologii?

:lol:

 

Draga, pai daca asa scrie in Biblie, ai mai rai si mai ai dracu pacatosi is vrajitoarele, ghicitorii in stele si cei care cheama mortii. Focul vesnic al Gheenei ii asteapta pe lumea ailalta. ( Daca vede Ion Ciobanu postarea asta, sigur ma invidiaza). Pe linga astia, prostituatele is niste domnisoare de pension.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol:

 

Draga, pai daca asa scrie in Biblie, ai mai rai si mai ai dracu pacatosi is vrajitoarele, ghicitorii in stele si cei care cheama mortii. Focul vesnic al Gheenei ii asteapta pe lumea ailalta. ( Daca vede Ion Ciobanu postarea asta, sigur ma invidiaza). Pe linga astia, prostituatele is niste domnisoare de pension.

Si eu acuma cum s-o iau, ca misto sau ca parere personala, ca sa stiu cum sa raspund?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu ma intreb un lucru. Cate sanse ai ca om sa duci o viata normala daca dai bani pentru un act sexual care ar trebui sa fie din iubire. Cei care fac asta sustin prostituatele, cele cinstite pe care tu le respecti.

 

Clientii vrajitoarelor ghici cine sunt? Fix aceia care au format o relatie de cuplu bazata pe sex, fara sentimente. Si asa sunt 80%

Editat de Far_above_the_clouds

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu acuma cum s-o iau, ca misto sau ca parere personala, ca sa stiu cum sa raspund?

Comentezi Biblia?! :lol:

 

Treaba sta in felul urmator: decit o prostitutie ilegala, cu raspindire de boli venerice, cu exploatarea femeilor de catre interlopi, s.a.m.d., ei uite ca prefer o prostitutie legala si controlata ca in tarile mai civilizate.

Tu probabil doresti disparitia ei, ceea ce realitatea a demonstrat ca nu e posibil, chiar daca e scoasa in afara legii. Chiar si pe timpul lui Ceausescu exista prostitutie.

Acum poate zici care varianta crezi tu ca e mai buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Comentezi Biblia?! :lol:

 

Treaba sta in felul urmator: decit o prostitutie ilegala, cu raspindire de boli venerice, cu exploatarea femeilor de catre interlopi, s.a.m.d., ei uite ca prefer o prostitutie legala si controlata ca in tarile mai civilizate.

N-o comentez. La gheena cu tine, ereticule! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×