Sari la conținut
Forum Roportal
aabbbproba1234

Original Manga

Postări Recomandate

Deeeeci, am observat ca multi utilizatori de pe site vor sa creeze un manga, asa ca m-am hotarat sa creez acest topic, aici va puteti posta manga-urile originale, se aproba orice fel de pagina, traditionala sau digitala, puteti pune poze/desene cu personajele create de voi care fac parte din manga, descrieri ale caracterului, informatii despre poveste etc. Puteti cere si critici... cu conditia de a nu va supara daca primiti critici mai dure, desemenea vor fi "notate" cu note de 1 la 10 pentru grafica, stil, anatomie, poveste si acuratete.

Pot fi orice gen, dar daca postati manga cu continut sexual, violent sau limbaj inadecvat ( hentai,yaoi,yuri etc.) va rog sa specificati si sa puneti semnul de [+18] inainte. Cam atat ar fi pana acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deeeeci, am observat ca multi utilizatori de pe site vor sa creeze un manga, asa ca m-am hotarat sa creez acest topic, aici va puteti posta manga-urile originale, se aproba orice fel de pagina, traditionala sau digitala, puteti pune poze/desene cu personajele create de voi care fac parte din manga, descrieri ale caracterului, informatii despre poveste etc. Puteti cere si critici... cu conditia de a nu va supara daca primiti critici mai dure, desemenea vor fi "notate" cu note de 1 la 10 pentru grafica, stil, anatomie, poveste si acuratete.

Pot fi orice gen, dar daca postati manga cu continut sexual, violent sau limbaj inadecvat ( hentai,yaoi,yuri etc.) va rog sa specificati si sa puneti semnul de [+18] inainte. Cam atat ar fi pana acum...

bine punctat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deeeeci, am observat ca multi utilizatori de pe site vor sa creeze un manga, asa ca m-am hotarat sa creez acest topic, aici va puteti posta manga-urile originale, se aproba orice fel de pagina, traditionala sau digitala, puteti pune poze/desene cu personajele create de voi care fac parte din manga, descrieri ale caracterului, informatii despre poveste etc. Puteti cere si critici... cu conditia de a nu va supara daca primiti critici mai dure, desemenea vor fi "notate" cu note de 1 la 10 pentru grafica, stil, anatomie, poveste si acuratete.

Pot fi orice gen, dar daca postati manga cu continut sexual, violent sau limbaj inadecvat ( hentai,yaoi,yuri etc.) va rog sa specificati si sa puneti semnul de [+18] inainte. Cam atat ar fi pana acum...

Continuare:

Cei care criticati, va rog sa nu oferiti " critici" ofensatoare sau jignitoare la adresa utilizatorului, poate fi dur, dar cinstit, sa isi observe greselile nu sa se simta prost. Cei care sunteti criticati, nu faceti panarama, nu jigniti, nu provocati daca nu va convine, asta e, din asta se invata. Inca o cerere ar mai fi, daca postati pagini traditionale, asigurati-va ca scrisul este lizibil sau ca pagina este atat de clara incat sa se inteleaga. Fara "Jokeri" pe aici, adica nu vreau "pagini" facute la misto, in stil caricaturistic si batjocoritor, daca aveti de gand sa postati asemenea lucruri nu le mai postati. Puteti scrie si genul/genurile manga-ului [ex: adult, yaoi, high school life, smut etc.] Deeeci, daca postati aici, inseamna ca automat se presupune ca a-ti acceptat regulile. Soo, enjoy ^^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×