Sari la conținut
Forum Roportal
Cazzone

Dureri la dezvirginare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna asta :evil:)

Oricum va multumesc :hi:), acum ca am auzit ca nu sunt probleme :drunk:? de ce nu ? o sa incerc cat de curand , ca vine acus vacanta pe 23 si ma intorc in tara 8)) gang bang :))

Nu sunt probleme. Mai ales daca nimeresti si vreuna mai..larguta. Nici atat. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic sa lasi "prietenii", sa nu te lasi influentat de ce zic; alege-ti propriul drum in viata, asteapta sa gasesti o fata potrivita si ca lumea, cuminte, imprieteneste-te cu ea si daca va intelegeti bine apoi mergi mai departe... logodna si tot asa... Nu te lua dupa ce zic oamenii, marea lor majoritate au o gandire deformata... Nu e nimic anormal in a fi fecior sau fecioara, dimpotriva este o virtute.

nu ma asteptam de la tine sa citesc stereotipuri si prejudecati...fata ca lumea,cuminte? de ce nu o fata care sa-i placa? nimeni nu e perfect,nu? :ninja:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma asteptam de la tine sa citesc stereotipuri si prejudecati...fata ca lumea,cuminte? de ce nu o fata care sa-i placa? nimeni nu e perfect,nu? :ninja:

 

Asa i-au spus lui parintii sa faca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singura solutie impotriva fricii este s-o confrunti. Deci fa exact ce ti-e frica sa faci, daca vrei sa scapi de problema. In cazul tau, ti-e frica sa nu rupi aţa. Deci iei frumos o unghiera care nu prea taie bine, o bagi in spirt si tai ata. Desi mai bine o inrosesti pe aragaz sa si cauterizeze. Problem solved! Vei avea apoi o viata sexuala f satisfacatoare! Eu asa am facut, e drept ca aveam doar 4 ani jumate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Singura solutie impotriva fricii este s-o confrunti. Deci fa exact ce ti-e frica sa faci, daca vrei sa scapi de problema. In cazul tau, ti-e frica sa nu rupi aţa. Deci iei frumos o unghiera care nu prea taie bine, o bagi in spirt si tai ata. Desi mai bine o inrosesti pe aragaz sa si cauterizeze. Problem solved! Vei avea apoi o viata sexuala f satisfacatoare! Eu asa am facut, e drept ca aveam doar 4 ani jumate.

 

 

:) :) :crazy: :roll: innebunesti omul de cap..,vrei sa il ai pe constiintza? :o: nu te lua dupa el,cel mai bine ii cu o forfecuta care taie bine si are varf ascutit 8) bafta 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu dupa fiecare partida de sex innod ata la loc,iar la urmatoarea am ata noua :flowers:)))

Editat de Satana(9)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa te dezvirginezi cu o papusa gonflabila. Imprumuti una de la un prieten. Daca ti se rupe ata, nu va fi umilitor sa strigi de durere in urechea ei.

 

 

Nu stiu cum sa iau acest raspuns...comic? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Singura solutie impotriva fricii este s-o confrunti. Deci fa exact ce ti-e frica sa faci, daca vrei sa scapi de problema. In cazul tau, ti-e frica sa nu rupi aţa. Deci iei frumos o unghiera care nu prea taie bine, o bagi in spirt si tai ata. Desi mai bine o inrosesti pe aragaz sa si cauterizeze. Problem solved! Vei avea apoi o viata sexuala f satisfacatoare! Eu asa am facut, e drept ca aveam doar 4 ani jumate.

Esti nebun nu :eek:? ?

Cum as putea sa fac asa ceva ? Mai bine rup ata bagand penisul in :D?? intr-o sticla de bere care este exagerat de ingusta, decat sa imi tai ata cu unghiera , esti debil ;))? ROFL :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OMG .... si aici femeile sunt atrase tot de 4x4's :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×