Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mda o sa incerc sa mai port o discutie cu ea maine, in ieri si azi am zis ca nu o deranjez ca sa ii mai treaca din suparare.

Editat de Miuuuuu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Il astepta la cotitura cum ar spune bunica daca ar mai trai.

Fie e un pretext fie nu merita efortul.In ambele cazuri bine ar fi sa nu o mai cauti deloc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am sa incerc sfaturile voastre cu toate imi este foarte greu deoarece tin foarte mult la ea.Si nu mi se pare normal sa rupi pisica printr-un sms dupa 2 ani relatie.

Editat de Miuuuuu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ui nu am apucat sa pun toata fraza cum trebuie din cauza ca eram pe telefonul mobil. Fraza ar fi trebuit sa sune complet diferit fiind vb despre faptul ca ea uneori se poarta cu mine ca si cum ar fi (te iubesc dar mai date naibi aic)i.

Nu ai apucat sa pui sfintele emoticoane sau cum?

De fapt tu ai vrut sa ii spui ceva tandru si ti-a iesit 'te yoobi da mai dete dreak'?

 

Cum trebuia sa iasa de fapt fraza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce optiuni as avea?

 

du-te si tu naibii (unde ai trimis-o pe ea de altfel) si poate o gasesti acolo :huggles:

daca nu o gasesti, incearca cu alta :)

 

De fapt tu ai vrut sa ii spui ceva tandru si ti-a iesit 'te yoobi da mai dete dreak'?

 

mi te si imaginez (pe tine :unsure:)

te-as ierta pt asta :), cu sau fara emoticoane

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu Cleric. Fa-te puternic. Si uit-o. Puterea vine din nepasare, nu din tendinta manicala de a repeta obsesiv te iubesc.

Daca un om apuca sa te cunoasca slab, te va trata ca atare. Nu ai cum sa schimbi asta. Asa ca trebuie sa o uiti si sa o lasi sa isi vada de drum. Relatia voastra s-a sfarsit.

Pe viitor nu mai fi asa. Cauta siguranta in propria ta persoana si ramai sigur pe tine, nu agatat sau depinzand de cuvintele sau comportamentul altcuiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inteles ca ea se plange ca nu o laud si o sustin si sunt si deranjat din cauza ca ea doreste sa iasa cu prieteni iei si mie imi spune sa nu vin, acest comportament avandul in ultima perioada de timp cel cu prieteni.

Foarte tare asta.

Ai intrebat-o de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda o sa incerc sa mai port o discutie cu ea maine, in ieri si azi am zis ca nu o deranjez ca sa ii mai treaca din suparare.

 

Da' tu cum incerci sa porti o discutie cu ea, fata in fata sau tot pe mess?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×