Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua am si eu o problema am fost un prost si m-am certat cu prietena mea din cauza ca ne-am certat pe messenger dintr-o prostie si in momentul in care eram nervos fara sa imi dau seama i-am scris( te iubesc dar mai date naibi de aici )si nu am apucat sa pun toata fraza cum trebuie din cauza ca eram pe telefonul mobil. Fraza ar fi trebuit sa sune complet diferit fiind vb despre faptul ca ea uneori se poarta cu mine ca si cum ar fi (te iubesc dar mai date naibi aic)i.

Cum sa fac sa o recuperez pt ca o iubesc foarte mult si nici o secunda nu am vrut sa o jicnesc, mi-am cerut scuze i-am trimis mesaje dar ea nu mai vrea sa vb cu mine :huggles:. Ea imi spunea zilnic ca ma iubeste foarte mult, stiu ca am si eu defectele mele uneori sunt sufocant si egoist si incerc foarte mult sa ma schimb pt ea.

Va rog am nevoie de un sfat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da iam explicat si tot era foarte suparata pe mine, si a zis ca nu o intereseaza. Precizez ca noi doi ne-am mai avut discuti in contradictoriu in decursul a doi ani dar am trecut peste ele.Am inteles ca ea se plange ca nu o laud si o sustin si sunt si deranjat din cauza ca ea doreste sa iasa cu prieteni iei si mie imi spune sa nu vin, acest comportament avandul in ultima perioada de timp cel cu prieteni.

Editat de Miuuuuu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da iam explicat si tot era foarte suparata pe mine, si a zis ca nu o intereseaza.

 

Eu cred ca relatia voastra este sortita pieirii . O reactie atat de categorica, la o greseala sa spunem, cum e cea a ta , denota probleme mai profunde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa mai existe o sansa sa pot repara ce am stricat daca chiar ma iubeste asa cum imi zicea in fiecare zii

 

Ea e mai puternica ca tine, tu esti mai slab. De aceea nu te ia cu ea si prietenii ei. Pur si simplu te desconsidera, ii e rusine cu tine probabil. Mai asteapta sa te maturizezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu neaparat ca il desconsidera, da' poate vrea si ea sa mai iasa si cu alti oameni, s-o fi saturat numai cu el, numai cu el.

Si asa si trebuie.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Indiferenta. Daca te iubeste intradevar se va intoarce la tine daca nu ...asta este .

Cu cit te "milogesti" mai mult cu atit pierzi atit pe termen scurt cit mai ales in perspectiva.

Ca sfat general : incerca sa fii mai altruist in dragoste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa mai existe o sansa sa pot repara ce am stricat daca chiar ma iubeste asa cum imi zicea in fiecare zii

ai rabdare, daca te iubeste se va intoarce la tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×