Sari la conținut
Forum Roportal
rvsro

Un moderator are drept de jignire si contrazicere?

Postări Recomandate

pai normal ca sunt in concordanta , si intotdeauna vor fi "mancareli" ... sunt 100% sigura ca acest subiect s-a deschis din cauza banarii lui Marin 40 ... nu am dreptate , si nu vi s-a parut corect sa fie banat pt ca nu a vorbit urat si sustinea o alta idee , iar apoi a-ti ok daca ala a fost banat de ce sa nu fie si Dan Marius , ca doar si el jigneste blum.gif

 

am drepatate rvsro?

 

Pai aici e problema , Dan Marius e imun si nu poate fi banat, si daca nu isi va schimba comportamentul o sa regrete.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu esti capabil sa le arati celorlalti respect si nu esti capabil sa te supui regulilor poate ar fi mai bine sa te retragi. Insa daca consideri sa poti sa indeplinesti astea doua puncte, esti binevenit sa ramii.

Da-mi un exemplu in care nu am aratat respect sau am incalcat regulile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

n-are nici un rost sa ameninti fara nici o acoperire, ce sa regrete ???

e doar un forum...

Iar eu cred ca nu ar trebui deloc sa discutam in PARTICULAR problema lui Dan marius ( asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si atunci de ce nu faci pui problema pe fata , si cereti inapoi pe compatriotul vostru :tongue: ... ar fi fost mai simplu si la obiect :D

 

parerea mea , Marius isi sustine ideile , si chiar de nu vor fi asa cum vor asteptarile voastre :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si atunci de ce nu faci pui problema pe fata , si cereti inapoi pe compatriotul vostru :D ... ar fi fost mai simplu si la obiect :)

 

parerea mea , Marius isi sustine ideile , si chiar de nu vor fi asa cum vor asteptarile voastre :tongue:

pe care compatriot, draga ??

ce, s-a urcat f'unu' la ceruri si nu stiam noi (asta ca sa fim pe topicul de religie...) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahaha..ce imbecil esti marlboro!!..pana si tu le esti mai drag moderatorilor de aici decat mine :D

 

"ce imbecil esti marlboro" nici macar nu poate fi catalogata drept jignire..asa ca protestez vehement impotriva oricarui "edit" :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cioanas
Da-mi un exemplu in care nu am aratat respect sau am incalcat regulile.

 

Nu are cum sa iti dea exemple, personal eu am citit mesajele tale Ceaunas si nu am vazut nimic in neregula,mentionez ca pe forumul asta am o luna de cand urmaresc ceea ce se intampla pe aici. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe care compatriot, draga ??

ce, s-a urcat f'unu' la ceruri si nu stiam noi (asta ca sa fim pe topicul de religie...) :tongue:

nu ai pricipit , e vorba de "fratele Marin40 " .... care a fost ieri banat :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×