Sari la conținut
Forum Roportal
rvsro

Un moderator are drept de jignire si contrazicere?

Postări Recomandate

parerea mea ca ceea ce face cioanas si cei ca el aici nu mai este expunere de parere personala.E deja "marketing agresiv".Si asta poate deveni suparator pentru ochii pentru unii si pentru psihic pentru altii.

Si mi se mai pare o jignire adusa celorlatoi de pe forum.O campanie de genul asta o faci in jungla amazoniana,sau in cea africana,sau intr-un grup de insule din Oceania.Nu intr-un forum romanesc,deci apriori crestin.

Nu am nimic impotriva daca si-au descoperit vocatia de propovadutitori dar la nivelul asta sa o faca acolo unde e necesara.

 

lol..multam maria! finally!

ceea ce sustii tu este de fapt o selectie a celor ce pot posta aici, pe principii dinainte stabilite...daca e sa existe selectie, atunci sa se adauge in regulamentul forumului, dar c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu despre asta era vorba. ci de ce anume este stresant modul in care ei isi prezira "propriile pareri" despre religie.Si nu cred ca cei de alta religie decat crestina au dat navala taman pe roportal,asa cum eu personal nu cred ca este necesar nici sa fie convertiti..ideea ar fi tocmai ca sa fie de cat mai multe religii si de cat mai multe confesiuni..si sa vorbeasca DESPRE FOTBAL..sau despre filme,sau despre carti sau despre orice altceva decat sa incerce sa-si impuna religia proprie(sau ideile despre religie a sectei careia ii apartin)

Pentru ca daca ceva va distruge pamantul asta si implicit omenirea pe langa faptul cum ne batem joc de mediu,atunci vor fi imbecilele discutii duse in contradictoriu despre religie.Idiotii cu ochelari de cal despre care vorbeam,ce propovaduiesc o religie bazata pe iubirea aproapelui dar nu sunt in stare sa-l accepte pe acesta ca fiind diferit si gandind diferit.Si daca s-ar limita tampeniile astea la discutii in ciontradictoriu pe forumuri ar fi una.Dar atentatele,si genocidul in numele credintei..si razboiul relligios fac parte din aceeasi famile.

Asta era ceea ce spuneam..dar cand nu mai intelegi..intreaba mai Snagov,ca-s baiat fain,si-ti explic si tie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai lasati topicul asta in pace, ca nu e ciat of-lain si in plus, cred ca au inteles ideea de baza cei care trebuiau sa inteleaga. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..ideea ar fi tocmai ca sa fie de cat mai multe religii si de cat mai multe confesiuni..si sa vorbeasca DESPRE FOTBAL..sau despre filme,sau despre carti sau despre orice altceva decat sa incerce sa-si impuna religia proprie(sau ideile despre religie a sectei careia ii apartin)

Ideea era ca trebuie sa-i lasi sa se exprime, indiferent daca subiectul te preocupa, daca te pasioneaza, sau daca nu ai nici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ideea era ca trebuie sa-i lasi sa se exprime, indiferent daca subiectul te preocupa, daca te pasioneaza, sau daca nu ai nici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mama ce atat tam tam ... oricum toti uita in 2 saptamani :tongue: si va fi la fel ca si inainte :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E o idee pe atat de simpla pe atat de putin "prinsa" de multi! Tot omul doreste schimbarea dar, domnule, ea sa se petreaca in mediul inconjurator, caci inauntrul lui... el e perfect! la extreme avem deopotriva Ciocanas si Dan Marius... :D

ei, nu, dar e necesara c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dane
Nu pot. Nu am drepturile de a bloca sau de a debloca vreun cont.

 

 

Daca tu nu poti sa dai contul omului inapoi trebuie sa poata cineva, ca parca te laudai ca tu l-ai blocat.

 

Sa facem un sondaj si sa vedem cine e pentru si cine contra, si sa lasam forumisti sa aleaga.Corect?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×