Sari la conținut
Forum Roportal
rvsro

Un moderator are drept de jignire si contrazicere?

Postări Recomandate

hahaha..ce imbecil esti marlboro!!..pana si tu le esti mai drag moderatorilor de aici decat mine :tongue:

 

"ce imbecil esti marlboro" nici macar nu poate fi catalogata drept jignire..asa ca protestez vehement impotriva oricarui "edit" :D

serioos ???

ultima data c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Joanna
nu ai pricipit , e vorba de "fratele Marin40 " .... care a fost ieri banat

 

Am inteles ca Dan ii va da drumul lui Marin40 la cont

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai normal ca sunt in concordanta , si intotdeauna vor fi "mancareli" ... sunt 100% sigura ca acest subiect s-a deschis din cauza banarii lui Marin 40 ... nu am dreptate , si nu vi s-a parut corect sa fie banat pt ca nu a vorbit urat si sustinea o alta idee , iar apoi a-ti ok daca ala a fost banat de ce sa nu fie si Dan Marius , ca doar si el jigneste blum.gif

 

am drepatate rvsro?

 

Pai aici e problema , Dan Marius e imun si nu poate fi banat, si daca nu isi va schimba comportamentul o sa regrete.

E o amenintare?

 

Da-mi un exemplu in care nu am aratat respect sau am incalcat regulile.

Nu ai respectat dreptul altora de a avea propria credinta, iar cind ti-am spus ca nu poti scrie citate din biblie (motivele sint cunoscute, si nu le mai repet acum) ai continuat sa le scrii. Moderatorii au un rol clar pe un forum, indiferent de parerea altora.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai respectat dreptul altora de a avea propria credinta,
deci si 'cioanas' are dreptul de a avea si a-si exprrima propria credinta pe forum, nu-i asa, Dan-Marius?!?

 

cind ti-am spus ca nu poti scrie citate din biblie (motivele sint cunoscute, si nu le mai repet acum) ai continuat sa le scrii.
trebuie sa recunosti ca a continuat sa dea citate, insa doar acolo unde era necesar (aminteste-ti ca, atunci cand ti-am facut eu o trimitere la un verset biblic, mi-ai cerut sa il si scriu, pe motiv ca nu ai Biblia la tine)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o conversatie unde 2 indivizi pun in antiteza parerile lor, primul care face atac la persoana si nu respecta dreptul celuilalt de a sustine o idee, indiferent daca este ea, absurda, exagerata, aruncata in abis sau cum vreti voi sa-i spuneti, acela da dovada de o mandrie infantila si de slabiciune pentru ca nu e in stare sa pastreze linia discutiei zicandu-i rapid celuilalt ca e prost si de cele mai multe ori, epitetul ramanane fara argumente. Un interlocutor de genul asta nu merita raspuns provocarior pe care le arunca ( offtopic, de obicei)!

Cat despre moderatori, regulile trebuie respectate de toata lumea, trebuie.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
marlboro..pe mine moderatorii pot sa ma baneze si atat.Dar tocmai continutul mesajelor mele ar face asta sa para o razbunare ieftina din lipsa de resurse in a face fata nivelului.Pe cand in cazul tau,e de ajuns heidy sa te faca sa te simti asa cum esti :D (remember)

Asa ca "cil aut" ,papa-ti prazul din geanta laptopului intre doua deplasari,ara pamantul,hraneste-ti porcii. si nu mai visa..Nu o sa jucam niciodata in aceasi liga.Poate in viata viitoare o sa fii mai norocos :)

am fost de acord ca nu jucam in aceeasi liga, asa ca nu te mai simti tot timpul obligat sa te compari cu mine, sau sa-mi raspunzi.

heidi are problemele ei de adolescenta, sunt ale ei, io n-am ce-i face, si eu personal nu prea-i raspund, ca e pierdere de vreme, pur si simplu.

Ceea ce fac si vis-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea insumeaza parerile voastre...sincer, nu cred ca este drept faptul ca "fratele Marin40" a fost banat. De cate ori s-au folosit atacuri la persoana, pe cate topicuri, de cati membri, nici nu am degete sa numar. Asta insemna sa nu mai avem nici unul cont pe roportal, nu? Pai atunci banati-ma si pe mine si pe x si pe y. Si gata, am incheiat povestea si nici nu ne mai certam deloc. :D

 

heidi are problemele ei de adolescenta, sunt ale ei, io n-am ce-i face, si eu personal nu prea-i raspund, ca e pierdere de vreme, pur si simplu.

Asa se zice acum, nu? Malboro, daca ai fi in stare sa postezi si tu o singura data fara sa fi de prost-gust, probabil ca nu as avea nimic cu tine. Chiar asa, trebuie sa ne arati de fiecare data cand intri pe forum ce fel de om esti si de unde vii?!

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat despre moderatori, regulile trebuie respectate de toata lumea, trebuie.....

 

mdea, trebuie...

cred ca tocmai d-asta a fost deschis topicul asta.

SUNT ele regulile respectate de TOATA lumea...

Chiar pe alt forum un ADMIN ( :D ) spunea "pune-ti-va bine cu moderatorii ca altfel va iau la ochi si va v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci si 'cioanas' are dreptul de a avea si a-si exprrima propria credinta pe forum, nu-i asa, Dan-Marius?!?

Oricine are dreptul sa isi exprime propria credinta, inclusiv Cioanas, dar el a incercat sa o impuna pe a lui si asta nu mai e bine.

trebuie sa recunosti ca a continuat sa dea citate, insa doar acolo unde era necesar (aminteste-ti ca, atunci cand ti-am facut eu o trimitere la un verset biblic, mi-ai cerut sa il si scriu, pe motiv ca nu ai Biblia la tine)

Corect. Dar motivul pentru care i-am spus sa nu mai scrie citate este ca el scria numai citate, fara a-si spune propria parere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×