Sari la conținut
Forum Roportal
Coman

Polipi, Deviatie de sept, Sinuzita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut

raspundeti-mi si mie va rog

in buc care e cel mai ieftin unde se poate face o operatie de deviatie de sept si spuneti si pretu va multumesc

 

 

 

 

La Panduri.acum Dorin Hociota...pretul depinde..daca esti angajata sau nu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La Panduri.acum Dorin Hociota...pretul depinde..daca esti angajata sau nu....

 

 

nu sunt angajat,daca stii pretu plz sa spui ca habar nam unde sa apelez.....in 2 zile merg la panduri da sa stiu din timp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt angajat,daca stii pretu plz sa spui ca habar nam unde sa apelez.....in 2 zile merg la panduri da sa stiu din timp

daca erai angajat era ok nu te costa nimic.dar asa te costa spitalizarea si operatia in jur de 5 mil cam asa spitalizarea e 3 mil si ceva....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bineinteles k depinde de mana dr.

eu m'am operat acum 1 luna (rinocorectie si deviatie de sept)

acum respir excelent

nici pikaturi nu imi pun

 

 

da-mi si mie numele doctorului care te-a operat.eu vb pe nas si nu mai suport situatia.am polipi si deviatie de sept.la cine sa ma operez?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

dorinta mea este ca vara asta sa-mi fac timp si de operatia de sept. Ceea ce vreau sa-i intreb pe cei care au facut-o, este daca au observat o schimbare a vocii ?

 

De exemplu eu daca incerc sa cant, sau chiar sa vorbesc, mi se intampla atunci cand e nasul infundat, sa respir si pe gura, si de multe ori nu sunt inteles (neclar). Asta fiind o problema secundara, dar totusi vreau sa stiu daca ati observat o schimbare a vocii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Am gasit acest forum si m-am bucurat cand am vazut ca exista si alte metode de a scapa de polipii astia care ma chinuie si pe mine. Am facut trei operatii clasice si le-am spus celor apropriati mie ca nici moarta nu mai vreau sa trec prin ce am trecut. Cu toate ca am nascut anul trecut operatiile de polipi m-i se par mai grele decat nasterea.

Rugamintea mea este sa-mi spui cat timp a trecut de la operatie si cum te simti. Totodata as vrea sa stiu cat de mari au fost polipii, ultima mea operatie a fost acum 6 ani si acum nu sunt intr-o stare forte buna, am nasul infundat tot timpul, nu ma odihnesc noaptea si sunt nervoasa tot timpul, cat am fost gravida nu am avut probleme imi revenise si mirosul si puteam sa respir destul de bine, dar dupa nastere am inceput sa am din nou probleme.

Sper sa imi raspunzi cat mai repede pt ca sunt disperata. Iti multumesc. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De 2 ani am probleme cu nasu, curge, sunt infundat tot timplul.

Picaturile nu mai au efect.

Am fost la 2 medici unul a spus ca am deviatie de sept iar celalalt ca am polipi crescuti din cauza alergiei.

Si mi-au recomandat operatie.

 

Nu stiu ce sa fac. Am citit pe pe mai multe forumuri si unii spun ca au facut operatie de geaba. Boala a recidivat.

 

M-am gandit sa fac operatie laser daca este cazul, dar costa cam mult cam 20.000.000 si nu stiu daca merita sa dau banii astia fara sa am rezultate.

Astept sfaturi

Mersic.

Daca esti din Bucuresti iti pot recomanda un doctor foarte bun,de fapt este profesor universitar.Trimite-mi un mesaj privat daca vrei mai multe informatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×