Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Bărbaţii au altă părere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ai dat raspunsul asta pt ca nu ai nimic concret sa-mi spui.

tu esti pus in ale tale si nu vrei sa vezi altceva, de aia nici nu prea am avut starea sa iau sa disec ce ai scris si sa scriu aici ca oricum tu vezi intr-o singura directie

 

doar o chestie comentez la ce ai scris tu bolduit cum ca barbatii nu plac femeile grase. e total fals si de aia am zis ca nu cunosti barbatii. imi aduci aminte de o cunostiinta nu numai ca ii placeau grasele, ba chiar supraponderalele si obeze din astea baga in patul lui nu se uita la alt gen si nu ca ar fi avut probleme. apoi pt tine una de 1.65 cu 65 e grasa, ai fi surprins sa vezi ca jumate dintre barbati o prefera decat pe cea de 50 de kg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu esti pus in ale tale si nu vrei sa vezi altceva, de aia nici nu prea am avut starea sa iau sa disec ce ai scris si sa scriu aici ca oricum tu vezi intr-o singura directie

 

doar o chestie comentez la ce ai scris tu bolduit cum ca barbatii nu plac femeile grase. e total fals si de aia am zis ca nu cunosti barbatii. imi aduci aminte de o cunostiinta nu numai ca ii placeau grasele, ba chiar supraponderalele si obeze din astea baga in patul lui nu se uita la alt gen si nu ca ar fi avut probleme. apoi pt tine una de 1.65 cu 65 e grasa, ai fi surprins sa vezi ca jumate dintre barbati o prefera decat pe cea de 50 de kg

Da' mai domnisoara,dar uite care e faza,tu cunosti un barbat caruia ii plac grasele,eu cunsoc 100 de barbati carora NU le plac grasele.Deci,daca tu ai zis ca afirmatia mea e total falsa,total falsa=toti barbatii iubesc la nebunie grasele.

Ce parere ai de acest rationament ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai citeste cu atentie :spiteful: nu am zis ca toti iubesc grasele, am zis ca cel putin jumate prefera varianta 65 kg in locul celor 50 sa nu mai zic ca sunt care prefera si 70-80 kg ... citeste mai atent

 

si imi mai aduc aminte de alt barbat sau mai bine zis mai multi adepti ai zicalei " poate sa aibe picioarele cat o coloana important ce e intre ele "

 

una peste alta Catherino ai dreptate, barbatii , in mare parte, prefera femeile indiferent cum sunt, pana la urma frumusetea, grasimea sunt in ochii privitorului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de unde stii tu ce-i ala barbat? S-a uitat vrunu la tine?

vezi asta-i atitudinea pentru care ti s-a mai atras atentia, oricum ti-am mai zis .. poate o sa ai noroc si viata te va invata mai multe, bineinteles daca o lasi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai chiar, de ce nu spuneti ce doriti d-lor?...si eu sunt curioasa sa aflu cate ceva de la voi, barbatii ,dar pana acum....nimic....desi se tot vehiculeaza ca in mediul virtual e mai usor de...expus.....curaj.... :spiteful:

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In final presupun ca topicul va muri de la sine. Dar pana atunci poate vad si eu ceva - curajul.

pai atata ceri argumente, cel mai fain e sa-si dea cu parerea tocmai barbatii :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×