Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Bărbaţii au altă părere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aham. Am inceput sa ma amuz deja. M-am lamurit. Lasa-ti-o balta. Doamne, cata ipocrizie din toate partile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu tot n-am inteles. Am intrebat de vreo 3 ori parca daca acest Cristi are dreptate ?...

Pai te intrebai pe tine si de aia nu ai primit raspuns :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aham. Am inceput sa ma amuz deja. M-am lamurit. Lasa-ti-o balta. Doamne, cata ipocrizie din toate partile.

 

Ipocrizie de ce? A spus cineva ca nu exista asemenea femei? Exista oameni de toate felurile, asa cum exista si barbati cu bun simt si manelisti cu samanta in coltul gurii, pretinzand ca sunt apti de analize sociologice, fiind in realitate campioni la softball, daca se intelege.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OK, ce ai scris tu se numesc proiectii personale, adica te-ai autodescris. Ce e in tine striga incontinuu sa iasa afara, in auzul tuturor, pe principiul hotul striga hotii!

 

Si mie imi da la fel, dar am calculat altfel. Din reprosurile pe care le aduc barbatii femeilor iti dai seama cu ce fel de femei au de-a face. Si cand au de-a face cu un anume gen, iti dai seama si ce fel de persoana e barbatul respectiv. In mare, bineinteles, dar esentialul n-are cum sa-ti scape.

 

Scorpionule, sa nu zici ca nu-ti raspunde nimeni: da, Cristi are dreptate. Pe zona Ferentari, in anume discoteci de la tara si in unele cluburi din Dorobanti. Mai departe nu e zona lui.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia spune-mi si mie un singur lucru despre femei sau despre barbati,care nu-l stiu si care sa ma dea pe spate.

asta cauta tu si poate vei invata sau nu pe propria piele desigur :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mie imi da la fel, dar am calculat altfel. Din reprosurile pe care le aduc barbatii femeilor iti dai seama cu ce fel de femei au de-a face. Si cand au de-a face cu un anume gen, iti dai seama si ce fel de persoana e barbatul respectiv. In mare, bineinteles, dar esentialul n-are cum sa-ti scape.

 

Scorpionule, sa nu zici ca nu-ti raspunde nimeni: da, Cristi are dreptate. Pe zona Ferentari, in anume discoteci de la tara si in unele cluburi din Dorobanti. Mai departe nu e zona lui.

Daca iti spun ca in "cercurile din inalta societate" ipocrizia e si mai mare,ma crezi?

 

asta cauta tu si poate vei invata sau nu pe propria piele desigur :spiteful:

Ai dat raspunsul asta pt ca nu ai nimic concret sa-mi spui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spuneti ca se inseala Cristi. Ok, dar de ce ? Ca eu inghit mai greu chestii gen "nu e ca tine ca asa zic eu".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De fapt este simplu: e vorba de INVIDIE !

Eu sunt curios de niste contra-argumente la ce a afirmat el. De ce nu are dreptate ? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×