Sari la conținut
Forum Roportal
GeorgeTeck

Sfarsitul lumii mai aproape decat crezi

Postări Recomandate

e normal sa se termine si cu capitalismul . sunt curios ce sistem urmeaza sa fie instaurat si de cati oameni au nevoie pentru a face noul sistem sa functioneze(nu cred ca tot vreo 7 miliarde)

 

a la noi e diferenta mare in ce priveste criza. ignoranta politicienilor suprapusa pe dorinta unora de a ne indatora (nu numai pentru profit) face criza din romania sa fie unica din multe puncte de vedere

 

si totusi am dreptate crizele produc o schimbare a sferelor de influenta a marilor puteri si o reasezare a acestora (chinezul sef a fost oficial numit cel mai puternic om de pe planeta) brr ce urmeaza?

Editat de moshbatran

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Urmeaza un razboi economic si ideologic. Fiindca nu chinezii au creat aceasta lume moderna. Albii isi cer drepturile.

Si se vor modifica rasele din asta. Alte rase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apocalipsa... 2012 a fost un film bun. Vanga asta... cam ciudata, da' voi va luati dupa toti sarlatanii. Asta chiar e penibil si eu dak va spun ca am un virus care va poate omori in cateva secunde voi ma credeti: Raspuns:NU! Chiar si dak am eu un virus gasesc desteptii astia de savanti un antidot si tot nu se mai intampla nimic.

Al treilea razboi mondial... tot timpul am crezut ca eu voi fi cauza si acu' imi distrugeti voi visul:)). Nu se va intampla mai oameni buni pentru ca eu vreau sa mai traiesc cel putin 80 de ani. Nu exista nici o cauza pentru ca sa inceapa al treilea razboi mondial.

Este o prostie, m-am informat putin si din cate imi amintesc park trebuia sa vina apocalipsa si in 2000 si era mai credibil (nu a venit). O sa vina acum ca voi vreti asta. Terminati ca speriati voi lumea degeaba. Si acu' dak vine de ce ne-ar pasa noua. Vine apocalipsa bv ei.

Chiar daca se topeste toata gheata de pe planeta se vor inunda doar orasele de la marginea oceanelor si pana atunci se pot face destul de multe lucruri ca sa nu se intample lucrul asta.

Mergem inainte si Dumnezeu cu mila. Apocalipsa nu vine si imi pare rau ca va dezamagesc. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu apari in avatarurile alea, sau sint luate. :)

Avatarile de pana acum sunt luate de pe net.

Pun un avatar cu mine. :o:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce naiba nu-mi ia postarile.

Am mai spus si o repet. Vanga era f serioasa. Era oarba, si numai de escrocherii nu ii ardea.

Dar sint reale cam 70%. Asta sint sigur ca nu va fi.

Mai e ceva. La previziuni, s-a constatat ca atunci cind e un fenomen la nivel social, si toata lumea stie de acea previziune, nu se implineste. Cind e refuzata, si nu e bagata in seama, practic uitata de toti, se implineste. Ciudat, este. De mii de ani s-a observat acest fenomen. Iar proorocii mincinosi erau omoriti in orient. Neavind ei o vina anume.

 

Deci...la voi a inceput razbelul cela profetit de Vanga, ca la noi nu ...:o:

Azi e 11 Noiembrie :oops:

Asta e avatar cu tine, sau luat? :oops: :)

Editat de NASTYPRIMUL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
67916636.png

Tu apari in avatarurile alea, sau sint luate. :oops:

 

 

Deci...la voi a inceput razbelul cela profetit de Vanga, ca la noi nu ...:)

Azi e 11 Noiembrie :o:

Avatarul ala esti tu? Sau e luat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×