Sari la conținut
Forum Roportal
Jugulator

Lenovo LePhone

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu a imbunatatit cu nimic exact ce are si iphone slab de tot - durata de viata a bateriei cand il folosesti pe net .....

 

daca ei zic in prospect ca tine pana la 5 ore .... esti norocos daca va tine 3 !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu a imbunatatit cu nimic exact ce are si iphone slab de tot - durata de viata a bateriei cand il folosesti pe net .....

 

daca ei zic in prospect ca tine pana la 5 ore .... esti norocos daca va tine 3 !

Ei... mi se pare ilogic sa inlocuiesti laptopul cu telefonul. Eu am o chinezarie care ma tine 7-8 zile, asta in conditiile in care ma si dau pe net WiFi vreo 10-20 de minute in perioada respectiva. Chiar n-am ce face mai mult de-atit, asta presupunind ca nu mi-am verificat mailul de ceva vreme. Altfel... Android Marketplace mi se pare mult mai interesant ca idee comparativ cu Apple Store.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ilogic ? ....bine, gaseste tu multinationala care lasa access la chaturi si messuri si etc

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dacă politica firmei nu te lasă cu chaturi şi messuri, de ce vrei s-o fentezi? vrei să fii concediat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te lasa pe reteaua lor .... cica e un risc de securitate a computerelor companiei

 

doecamdata nu au zis nimic despre reteaua ta personala :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh, mama lor de multinatzionale. Nu servesc asa ceva, decit in cazul in care ma cuplez cu ei ca si contractor independent - my office, my rules.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×