Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

ai fost si in a -13-a reincarnare? :think:

nu stiu ca nu-mi mai amintesc da sigur plesnesc de intelepciune...

 

mah, eu le-as fi zis la aia ca au niste cioate deci sunt si mult mai aroganta :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai mah terminati. Eu ma refeream la cu totul altceva cu creioanele, nu la reincarnare si am facut o gluma pe seama lui maybenot si acum voi radeti de mine. Va rog eu frumos, fiti mai decenti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai mah terminati. Eu ma refeream la cu totul altceva cu creioanele, nu la reincarnare si am facut o gluma pe seama lui maybenot si acum voi radeti de mine. Va rog eu frumos, fiti mai decenti.

si eu am facut o gluma pe seama ta...asa ca fii si tu mai decent... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am fost intrigat de relatarea privitoare la nespalare si lipsa puteniei.Poti sa fii mai detaliat..sa-mi pot da seama cat de paranormal esti?

Pentru a vedea cat de paranormal sunt, uita-te la topicul "Am puteri paranormale?". Si crede-ma k dak mizeria s-ar duce de la sine, si baia respectiv dusul s-ar face doar pt k sa nu mai puti, eu nu as face niciodata baie/dus, m-as epila sub brat si atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru a vedea cat de paranormal sunt, uita-te la topicul "Am puteri paranormale?". Si crede-ma k dak mizeria s-ar duce de la sine, si baia respectiv dusul s-ar face doar pt k sa nu mai puti, eu nu as face niciodata baie/dus, m-as epila sub brat si atat.

Pe mine creioanele alea ma nelinistesc. Am inceput sa imi fac stocuri.

Se pun si pixurile, sau trebuie neaparat sa fie creioane? Dar creioanele mecanice?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie unu imi place sa umblu cu multe creioane :goalie: ,de fapt am nevoie de multe creioane :roll: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×