Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

Obsedatul sexual

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De cele mai multe ori este chiar tatal oficial.

 

dap... chiar ma uitam la "tatal care este" si ma gandeam la cat ar suferi prietenul meu vazand nu ca are un copil, ci ca lumea ar afla de el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
obsedatul sexual nu poate fi si "tatal care este" ?

 

vad o oarecare similitudine de idei... :frusty:

 

De cele mai multe ori este chiar tatal oficial.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in obsesia lor pt "amica tuturor",gaura neagra a acestora le absoarbe mintile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cui sa raspund?

 

cred ca mie, la urmatoarea intrebare: imi dai voie sa-i dau nr tau de telefon si adresa lui carmen de la pitesti?

 

si dupa discutiile voastre, revii si reeditezi topicurile despre abandon, tatal care este si celelalte tampenii pe care le postezi?

 

ce o sa faci, daca o sa vii ca-mi ceri sfatul despre cum sa abordezi un minor care nu-si cunoaste tatal natural, etc... e mai putin important... asta poti afla de pe forum... restul...

 

PS... sa ma scuzi ca am dat telefonul asta, dar "ma manca, in calitate de obsedat sexual"...

:frusty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu va rezolvati problemele pe privat sau la telefon, chiar credeti ca intereseaza pe cineva de pe forum ce aveti voi de impartit?

Parc-ati avea 15 ani.

 

nu-s probleme personale, adica eu chiar n-am de impartit nimic... doar pun intrebari, discut cu un membru al forumului care deschide la randul lui tot felul de topicuri... daca faptul ca raspund la chestiuni de topic e o problema personala, declar ca nu e problema mea personala... cei in cauza se stiu se isi vor asuma spusele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu va rezolvati problemele pe privat sau la telefon, chiar credeti ca intereseaza pe cineva de pe forum ce aveti voi de impartit?

Parc-ati avea 15 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-s probleme personale, adica eu chiar n-am de impartit nimic... doar pun intrebari, discut cu un membru al forumului care deschide la randul lui tot felul de topicuri... daca faptul ca raspund la chestiuni de topic e o problema personala, declar ca nu e problema mea personala... cei in cauza se stiu se isi vor asuma spusele...

bai flacau,tu-ti vezi de treaba ta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mergand in vizita la o cunostiinta de sex barbatesc-persoana matura de altfel,trecuta de prima tinerete-am avut odata surpriza (neplacuta) sa gasesc la dumnealui acasa o minora cu care,se pare,ca a intretinut relatii sexuale;cel putin asa se lauda masculul

Invidiosule.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×