Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

Obsedatul sexual

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt unii barbati care saliveaza,la propriu,dupa femei;sunt obsedati si ar f--e si o gaura-n gard in lipsa unei femei!

Nu tin cont de varsta lor(tre sa aiba de la 13-14 ani in sus) de educatie,greutate,starea lor civila sau a tintei ;de relatiile sociale...ce conteaza?!!

poate sa fie nevasta-ta,maicata-ta,sor'ta,sau mai rau fiica ta-pt genul acesta de barbati(e naspa numit barbat),sa-l numim futac(care-i in fond un instrument folosit la pipe)...deci,pt agest gen de futac toate aceste femei ce ne inconjoara sunt instrumente sexuale in primul rand;pi...ze ambulante!

am un prieten de genul asta,care vede numai pasarica-n fata ochilor-nici el nu stie cu care mai este incurcat;nu-i femeie aparuta accidental,sau nu,in viata lui (sau a celor din jurul sau)sa nu-i faca avansuri sexuale-

sa va dau un singur exemplu;

am iesit in urma cu cativa ani cu 2 prietene de-ale mele si cu el la intr-o seara de sambata,cred, sa ne distram

-am petrecut in noaptea prin cluburi,am dansat...etc,dragut a fost-chiar daca futacul saliva ca un vitel si batea tot felul de apropouri cu tenta sexuala

spre dimineata,insa, dupa ce am condus fetele acasa( mentionez ca nu s-a facut sex in noaptea aia,iar futacul nostru le-a vazut intaia oara atunci) futacul nostru in schizofrenia lui incepe sa povesteasca cum a f...t fetele de care tocmai ne despartisem;am ramas masca-mai ales ca una dintre ele imi era partenera;ii zic futacului-"mai,tu ce vorbesti acolo?"... -da,imi raspunde;"le-am f..t si pe astea"... 'bai,raspund;tu esti sanatos la cap-am fost impreuna toata seara-nici macar n-ai avut cand sa visezi ca ti-ai tras-o cu vreuna"

atunci il vad ca se dezmeticeste si-mi zice..."da,ai drepatate,dar cine stie ca nu le-am f...t"

 

sunt curios sa aflu cate asemenea specimene de futaci mai stiti si cum se manifesta!

Ohooo...astia-s "futaci", nu futaci. Sunt futaci wanna-be. Si da, cunosc. Au spus destui ca au facut-o cu mine, se stie ca exista oameni care se..."lauda" cu treburi din acestea.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc un om, trecut de prima tinerete, de treaba in general, cult, plimbat, cu o minte deschisa fata de o gramada de lucruri, care are aceasta obsesie. Face glumite obscene tot timpul si le-a facut aluzii chiar si unor rude (nu rude de sange, ca asta ar fi chiar boala, dar oricum... :P ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista si femei obsedate sexual? Adica doar de sex, fara procreatie? Intreb si eu ca sunt tanar si n-am aflat. Am auzit ca doar 5% dintre masculi intalnesc asemenea femei.

Da, eu. :P

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, eu. :P

Pai daca existati, de ce nu va manifestati mai zgomotos. De ce va drogati, ajungeti internate la psihiatrie, nu e normal sa va cereti "drepturile"? Sa purtati niste tricouri pe care sa scrie "sunt disponibila" pe fata si pe dos sa scrie "pentru tine".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca existati, de ce nu va manifestati mai zgomotos. De ce va drogati, ajungeti internate la psihiatrie, nu e normal sa va cereti "drepturile"? Sa purtati niste tricouri pe care sa scrie "sunt disponibila" pe fata si pe dos sa scrie "pentru tine".

A fi obsedat nu inseamna a actiona, inseamna a gandi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A fi obsedat nu inseamna a actiona, inseamna a gandi.

 

Grav. Cunosc o tanti care a divortat la 24 ani si a ramas cu vibratorul. Se parfumeaza intens si cam atat, nu se intampla nimic. Astazi are o stima de sine foarte ridicata ca nu s-a oferit orisicui decat micutului vibrator (are 44 ani acum).

Editat de Steinbrenner

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca existati, de ce nu va manifestati mai zgomotos. De ce va drogati, ajungeti internate la psihiatrie, nu e normal sa va cereti "drepturile"? Sa purtati niste tricouri pe care sa scrie "sunt disponibila" pe fata si pe dos sa scrie "pentru tine".

Ia nu mai generaliza tu. Tocmai a spus. De ce trebuie să vii tu cu nişte completări absurde?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×