Sari la conținut
Forum Roportal
Danny84

Prietenie de 6 saptamani, sex oha.

Postări Recomandate

Nu m-a lovit in moalele capului, desi recunosc ca nu-mi convine, insa vreau sa fiu corect in primul rand cu mine insumi, pt c aaltfel nu rezolv nimic, daca nu sunt ok si am de invatat si chiar asa este, vreau sa ma schimb, nu vreau sa raman asa, dar cineva trebuie sa ma ajute, poat epartenera? pt imbunatatirea partidei cum e si normal?

 

Diela: "mai taie frate, mai taie"

 

ce ai vrut sa zici cu asta, ca nu am inteles nimic. Poti sa-mi traduci, te rog frumos?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din prima noapte cu tipa respectiva, pt ca nu e prima noapte la mine, simt nevoia sa clarific un pic aici lucrurile, sa nu cumva sa se inteleaga gresit, pt ca te-ai exprimat cam dubios. ;)

 

Diela: Nu mai tai nimic si nici nu sunt cuvinte de lauda si nici nu m-am laudat si nici nu am vrut sa ma laud si nici nu consider de lauda acest lucru. Deci am urcat sus pana la cetatea Poenari, unde sunt 1500 de trepte. Ai fost acolo vreodata? Si cum sunt motociclist, mi-am luat costumul de piele, + cizme + rucsac, ca din moment ce am stat o noapte acolo trebuia sa-mi iau si niste schimburi, nu sa fiu porc. Mi-am facut dus cand am ajuns, mi-am dat cu spray... etc.

 

Deci tu o iei ca pe o lauda? Pai... asta inseamna ca e bine! E de bine asta... !!! Perfect, deci a fost mai mult decat ok din punctul tau de vedere DACA s-a petrecut asa, si cum asa a fost... aia e. Nu am de ce sa ma laud, nu mi-am dat numele complet, nu stiti cine sunt, samd... deci nu am cui sa ma laud... + ca sunt nou pe forum, nu ma cunoaste nimeni... sa ma laud, cui? sau, cum? de ce? nu inteleg...

aaa, ca sa ma justific in fata voastra sau cum? ... :hi: chiar nu ma intereseaza, nu vreau sa par cu nasu' pe sus, eu oricum stiu ca sunt un tip mai atletic si chiar sunt :kiss: nu sunt nici vre un Arnold sau ceva, dar sunt destul de atletic si antrenat. :hi: ;-)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma suna o iau in mana, asta e... ce sa fac, e clar ca nu o intereseaza persoana mea. Nu ma suna, asta e, se incheie totul, mai sunt si alte femei pe lumea asta, desi mi-ar parea rau sa ne despartim. :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu va inteleg, voi incercati sa-i justificati ei comportamentul si nu va ganditi la el, de parca e un obsedat care viseaza numai sex...

Voi ii faceti o parere gresita de cum ar trebui sa fie lucrurile, de parca e un dar divin ca-l si baga in seama(da bine o sa ziceti ca exagerez dar asta reiese de la voi).

Danny84, cauta pe cineva cu care te poti intelege, trebuie amandoi sa faca parte din relatie, nu unul sa astepte ca celalalt sa faca tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si acum

doar marca difera probabil :)"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Danny, fetei ii plac motocicletele?

 

Ma gandesc la modul cel mai sincer ca poate iese cu tine SI pt ca o dai.

 

Pe vremuri, pt mine motocicleta facea diferenta ;)

 

Eniuei, eu zic ce am zis si la inceput. cauta una care sa TE VREA. Ca iubitul vine sau nu pe parcurs :)

Editat de X.E.N.A.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu ma suna o iau in mana, asta e... ce sa fac, e clar ca nu o intereseaza persoana mea. Nu ma suna, asta e, se incheie totul, mai sunt si alte femei pe lumea asta, desi mi-ar parea rau sa ne despartim. :)

Sunt sigur ca ai sa gasesti una mult mai buna. Ai rabdare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

X.E.N.A:

 

Da, fetei ii plac motocicletele.

Si eu m-am gandit la asta, dar uneori se comporta de parca intr`adevar era ceva intre noi, sau poate se comporta tocmai ca sa ma faca sa o iubesc ca sa-i fac poftele?

Din moment ce esti asa de sincera si aud parerea unei fete care spune ca pe vremea ei motocicleta facea diferenta... pai e clar.

Sa caut, imi este greu... imi este foarte greu. Usor de zis, greu de facut. Din moment ce te indragostesti/atasezi de cineva e greu sa te desparti de acea persoana.

 

Saharian:

 

Doar marca difera probabil? Ce trist...

 

catherinedeneuve:

 

Cum adica preferi contul? Nu inteleg...

 

amicul_tau:

 

Evident, bine`nteles ca am sa gasesc si alta mult mai buna, insa e foarte greu sa ai rabdare si sa uiti persoana de care te-ai atasat foarte mult.

Usor de zis, greu de facut...

 

 

Din exterior lucrurile se vad cu totul si cu totul altfel, eu daca as vedea topicul asta, as zice ceva de genul:

 

"Ma da' prost e asta ma, ce plm o pupa pe aia in fund atata, e chiar prost, nu vede clar ca nu o intereseaza de el?! Si in plus fata de asta, sunt femei garla, ce rost are sa bocesti si sa tanjesti dupa una caruia nici macar nu ii pasa de tine... chiar n`are rost. Asta zici ca e la prima lui dragoste, asa se comporta..."

 

Dar daca esti in pielea tipului respectiv, e altfel. Plus ca daca dragostea nu ar mai fi asa de puternica, s-ar duce dracu totul.

 

Si cu asta inchei si chiar inchei. Tipa nu m-a sunat si au trecut 3 zile.

Simt ca as vrea sa mor si cred ca imi doresc cu adevarat asta, nu as face insa niciodata o prostie pt ca ma gandesc in primul rand la Dumnezeu, nu am voie sa distrug ceea ce a creat el, ar fi pacat... Dumnezeu mi-a daruit o viata iar eu sa nu fiu recunoscator pt asta.

 

Si simt nevoia sa spun ca nu sunt un tip religios din ala disperat, care sa se duca la biserica, sa citeasca biblia, etc...

 

 

Va multumesc mult la toata lumea pt sfaturi si pt parerile voastre si pt ca mi-ati acordat atata timp, pt cineva pe care nici macar nu il cunoasteti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×