Sari la conținut
Forum Roportal
slashmd

Romania in FMI, BM si ONU

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut. As avea nevoie de putin ajutor. Am nevoie de o sursa credibila (nu wikipedia) in romana sau engelza care sa imi spuna care este sistemul reprezentarii in organizatii internationale precum FMI, BM si ONU. As fi foarte recunoscator daca ati putea sa imi "aratati" si doar pentru Romania.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut. As avea nevoie de putin ajutor. Am nevoie de o sursa credibila (nu wikipedia) in romana sau engelza care sa imi spuna care este sistemul reprezentarii in organizatii internationale precum FMI, BM si ONU. As fi foarte recunoscator daca ati putea sa imi "aratati" si doar pentru Romania.

 

 

amicee:)) cauta-ti singur sursele pe net daca esti debater adevarat. Da uite un sfat, scrie mail la ARDOR Moldova( ca presupun ca esti moldovean) si cere-le lor sa iti trimita un mail cu cazu gata facut, ca ar fi mai simplu asa, nu te mai obosesti sa faci research si sa iti bati tu capu ca no( <-- presupun ca tiai dat seama ca is din transilvania) sigur ai lucruri mai bune de facut cum ar fi , statul, respiratul si alte activitati care ocupa o gramada de timp. Hai te-am salutat si fa research singur daca vrei sa ajungi departe!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×