Sari la conținut
Forum Roportal
Jugulator

Ce te mai tine in fata televizorului?

Postări Recomandate

La mine tv ul e pe post de ecran mai mare cand vreu sa vad filme piratate si de fundal sonor cand fac treaba prin casa... e un fel de...asa de n ar mai fi....nu ma uit la emisiuni propriu zise, mai degraba la transmisiuni sportive cam de orice fel....la stiri, asa, de brain washing dupa masa asa....

Dar nu ma vad renuntand la abonament...sincer....e drept, poti sa te scoti cu internetul...dar trebuie sa fii tot timpul activ: tu sa selectezi, tu sa cauti, tu sa inregistrezi, prea mult tu in povestea asta...plus, ca atunci cadn tu esti exclusiv cel care selecteaza, stai prea ascuns de surprizele placute care pot veni de oriunde...si de obicei lifechanging surpize, mega filmele si megacartil care iti schimba viata, cam asa vin, de nicaieri....

Editat de another_kind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mdah, dar de aia exista prieteni - pentru a iti da ponturi megaplacute. Cred ca tonele de reclame si de browsing de pe un canal pe altul de pe TV inseamna mult mai mult timp pierdut decit holbatul pe vreun site de torente sau direct pe YouTube...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E adevarat, in cele mai multe cazuri prietenii le furnizeaza...dar mie imi vin in minte cel putin trei ocazii in care zapand am ramas traznita de ceea ce vad, si am ramas acolo, si viata mea n a mai fost aceeasi dupa aceea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

plictiseala şi rutina zilnică.

vin acasă, aprind televizorul şi-l las să trăncăne, deşi nu mă uit neapărat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

duminica seara la ora 18 - TVR1 vine Plesu si Liiceanu si discuta. eu stau si ma uit la ei. foarte simpatici. :soc:

aseara au discutat despre speranta. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma tine in fatza televizorului .... treadmillul ? ....sau patul ? :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
duminica seara la ora 18 - TVR1 vine Plesu si Liiceanu si discuta. eu stau si ma uit la ei. foarte simpatici.

aseara au discutat despre speranta.

 

 

Da ? Fain !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×