Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ati gasit ceva?

 

 

Nu, am uitat complet de excursie si de topicul asta si de forum.

 

De cand am preview la postari, am crezut ca o sa lase tot ce scriu pe invizibil, adica neaprobate, si ma gandeam ca decat sa scriu degeaba doar pentru moderatori, mai bine lasa.

 

Poate au facut'o special sa apere cinestie ce descoperiri magnifice in zona aceea :stars:

 

In fine. Eu pot sa merg, anulez cateva excursii prin toata Europa, si merg doar in tara atunci.

 

Dar nu e inundat totul in Ardeal? Asa am auzit azi eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi va puneti corturile si masinile in vadul apelor? Stiti ca daca vine o rupere de nori peste noapte sau zi, o incurcati. In acesti aeste pobabilitate f mare sa prindeti ruperi de nori un orice moment.

Trebuie pus cortul si masina pe vadul 2, nu primul.

Asta ca o pre...vedere.

 

 

Mersi. S'a adevereit previziundea ta, din moment ce si acum e foarte inundat prin ardeal ...

 

Bine ca am uitat atunci (cu banul) si am uitat de expeditia si ideea asta de pe forum. Altfel priveam zona din ceruri acum ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot n-am inteles ce are topicul asta cu sectiunea paranormalului si cu clarvazatorii. :huggles:

 

Clairvoyantii de pe forum puteau cerceta zona, sa vada ce anume avea paranormal, sau supranatural.

 

Din pacate, uitasem complet de asta. Am vazut ca prin intamplare acum la "subiecte " jos, cum topicul deschis de mine, era primul pe lista aceea aleatorie. Si m'am mirat, netinand minte ce era pe topic.

 

Acum am citit si inteleg ce era atunci ... :cry:

 

Dar acum vin pe alt topic un articol cu vampiri (?!?!) la Marea Neagra, in Bulgaria, si eu tocmai acolo trebuia sa ajung in una din excursii.

 

Banuiesc (sper) ca in Romania e mai ieftin, si prefer sa caut ciudatenii prin regiuni salbatice, decat sa inot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cand am preview la postari, am crezut ca o sa lase tot ce scriu pe invizibil, adica neaprobate, si ma gandeam ca decat sa scriu degeaba doar pentru moderatori, mai bine lasa.

 

 

Desigur, dar nu ne lasa inima sa tinem doar pentru noi atata intelepciune ariana.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×