Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Cand ai timp de excursii mergem :spiteful:

Eu timp si bani am mereu. Destinatii nu prea stiu interesante. Aici prin Apuseni merg doar de ocazie, pentru institut.

 

Stii locuri interesante prin tara? Dar nu cele comercial-turiste gen Ceahlau, astea nu ma "cumpara" la vedere ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca ai . Eu nu prea am . Nu stiu . Stiu ca de Pastele Blajinilor e portal la Babe si Sfinx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A , nu faci cinste . Nu se cade . Mergem unde vrei tu :spiteful: O sa ma mai interesez de locuri . Poate facem descoperirea vietii noastre :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau ceva horror . Doar ceva sa ne bucure

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu n-am bani proprii sau castigati, doar primiti de la parinti, care i-au primit de la stat. Deci ne face statul cinste noua, god bless it's soul.

 

Descoperire depinde de ce te-ar interesa prin tara. Daca sunt locuri unde umbla monstri sau alte chestii negative, nu stiu daca vreau sa descopar asa ceva.

 

In general cele mai interesante si neobisnuite si speciale, cred ca sunt cele foarte putin mediatizate. Gen Tara motilor, sau alte "secrete de stat".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok ce te-ar bucura pe tine? Incerc sa-mi fac o "imagine" ..

 

Horror sigur o sa fie, nu ies eu din capitala fara sa apara si "ei". Ia-ti apa sfintita, tepus de lemn, moaste daca ai, si spune rugaciune inainte de culcare. :spiteful:

 

Descoperiri, daca sunt cu adevarat speciale, deja s-au "instalat" manastiri sa le fure din mana. Deci manastiri mai "soptite" pot avea potential enorm.

 

Cum era Rezervatia din Curmatura Builei. Ca munte era extraordinar de frumos, ca vreme superb, si bineinteles erau si manastiri cu castele in constructie undeva prin vale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te am pe tine sa ma aperi :spiteful: Tu ii bati eu fac scut de protectie :wub: Asta cu manastirile nu cunosc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm poate o viziune sau un vis? Eu mereu ma ajut prin ele. Odata am avut un vis incredibil .. locatia visului am incercat sa o delimitez, si cred ca este undeva prin Covasna, am auzit si de locul acela. Izolat intre paduri, cu manastire si sat secuiesc. Dar este in stilul horror, mystery care nu stiu cat te-ar bucura daca se indeplineste visul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ma lasi pe acolo :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×