Sari la conținut
Forum Roportal
DAVIDDRAGOS

Nebunia si dragostea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt reviste din acelea preudo-stiintifice de incearca sa explice orice prin stiinta si paranormal.

nu-i nimic ca e caraghios, exista o explicatie cu tenta stiintifica, deci va fi luata in serios :focus:

 

Pe voi nimic nu va satisface. Explicatii stiintifice, nu. Poezie, nu. Constatari de bun simt, nu. Stati acolo in cercul vostru stramt si lasati-ne pe noi sa deliram.

 

 

 

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cercul stramt, dincolo de poezie, e al aceluia care neaga din start si alte posibilitati. In rest, "va" lasam, cu drag.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cercul stramt, dincolo de poezie, e al aceluia care neaga din start si alte posibilitati. In rest, "va" lasam, cu drag.

 

Pai cine neaga si alte posibilitati? Noi suntem deschisi tuturor posibilitatilor.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca nebunia nu se vindeca complet niciodata, pt. ca a reintrat curand.

Daca nu vezi pe cineva nu inseamna ca nu exista .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cine neaga si alte posibilitati? Noi suntem deschisi tuturor posibilitatilor.

 

eu-s prinsa in jocul asta de aici. m-am pierdut. tu in ce tabara esti? ca sa stiu daca iti dedic ceva sau nu :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cine neaga si alte posibilitati? Noi suntem deschisi tuturor posibilitatilor.

Atat de deschisi incat Alexandra se apuca de jigniri suptile din senin, fara a fi provocata/jignita in vreun fel.

No comment, iubiti-va mult.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de fapt o implinim! dezvoltam subiectul, il ducem pe culmi...

Vezi ca tinzi sa devii ingrat .In general este bine sa eviti sa ataci personal pe cineva sau sa il caracterizezi atita timp cit nu il cunosti si /sau nu stii absolut nimic despre respectivul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atat de deschisi incat Alexandra se apuca de jigniri suptile din senin, fara a fi provocata/jignita in vreun fel.

No comment, iubiti-va mult.

 

 

Relax, Sicilia, glumesc. N-am vrut sa jignesc pe nimeni. De fapt, va invidiez.

 

Vezi ca tinzi sa devii ingrat .In general este bine sa eviti sa ataci personal pe cineva sau sa il caracterizezi atita timp cit nu il cunosti si /sau nu stii absolut nimic despre respectivul.

 

Voi chiar nu stiti de gluma? Tot respectul pentru opiniile si sentimentele tuturor.

 

 

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu-s prinsa in jocul asta de aici. m-am pierdut. tu in ce tabara esti? ca sa stiu daca iti dedic ceva sau nu :lol:

 

dedica-mi, dedica-mi! :lol:

ce tabere? deja ne razboim? uff, zau ca nu-mi place!:oh

pune-ma si tu in tabara iubirii...

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×