Sari la conținut
Forum Roportal
Marawder

Numai la asta ma gandesc !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Uiti ca nu toata lumea crede intr-un dumnezeu si imi pare rau daca nu poti sa respecti si sa intelegi asta ! :frusty:

Mai citeste o data ce-am scris. Nicidecum nu ti-am sugerat sa crezi in Dumnezeu.

Editat de Pippo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... si poate reusesti sa traiesti sentimentul recunostintei fatza de Dumnezeu.

Fraza ta implica ca eu ar trebui sa cred si sa fiu recunoscator unui presupus zeu, dar tu stiai deja ca nu am credinta ! :P Ce sugerai atunci ?

 

Pari gay Marawder, accepti atentia unui gay, esti fan Jonas Brothers, poate chiar ar tb sa isi inseli prietena.

Par ? Crede-ma, daca mai cunoaste in viata reala, nu as mai parea deloc ! Si eu nu-s fan Jonas Bros, ci iubita !

 

Accept atentia unui gay ? ;) Asta ce vrea sa insemne ? Pfff :frusty: Ar fi trebuit sa-l injur si sa-i spun vreo doua de noroc, nu, sigur are intentia ascunsa sa se culce cu mine ! Waw

 

Za answer iz goats...

:yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fraza ta implica ca eu ar trebui sa cred si sa fiu recunoscator unui presupus zeu, dar tu stiai deja ca nu am credinta ! :frusty: Ce sugerai atunci ?

Am zis ca poate reusesti sa traiesti un anumit sentiment ca reactie a ce am spus inainte. Nu am spus "crede" ca sa reusesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am zis ca poate reusesti sa traiesti un anumit sentiment ca reactie a ce am spus inainte. Nu am spus "crede" ca sa reusesti.

OK, inteles ! :frusty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OK, inteles ! :frusty:

E vina mea. Am omis un cuvant care sa clarifice intelesul. Ar fi trebuit sa spun "si poate astfel reusesti..."...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau daca tot face misto, sa incerce comprese locale cu gheata. Cand iese in oras poate incerca sa care dupa el (in pantalonasi) un termos mai micut, plin cu gheata - sigur nu se mai inflameaza jucarica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis deja o data ca nu e la misto ! Dar cum spuneati si voi, solutie mai buna nu exista inafara de alt vajin, masturbare sau abstinenta !

 

Ma duc la o manastire, poate imi va fi mai usor ! :frusty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×