Sari la conținut
Forum Roportal
Herr Spiegellman

Te iubeste si apoi nu...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tragic ar fi ca atunci cand ii spui "Te iubesc", el/ea sa iti spuna cu zambetul pe buze: "Multumesc". :crazy:

 

Ha ha ,...de ce ..io am patit asa .. :focus: si nu sa intimplat nimic...

Corect. E mult mai bine decat sa iti spuna "Si ce?" :crazy:

Da,..asta sigur e ..mai tare decit ,una greaca ...antica.. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm.....pai..exista aci vreo 2 cazuri..daca l-as iubi.... cred ca m-as simti terminata o vreme..dar apoi....treptat...treptat.... mi-ar trece...dar daca nu l-as iubi...aoleu frate...la inceput...cred ca i-as zice vreo doua trei vorbe...apoi...hmm...apoi..l-as face sa regrete... ca s-a jucat cu mine :doh:..... hihihi :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai reactiona daca ti-ar spune careva ca te iubeste si apoi isi retrage cuvintele ?

As rade, pentru ca stiu ca dragostea insemna altceva decat cuvintele ! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai reactiona daca ti-ar spune careva ca te iubeste si apoi isi retrage cuvintele ?

In niciun fel. Ar fi prea comica situatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai reactiona daca ti-ar spune careva ca te iubeste si apoi isi retrage cuvintele ?

 

As reactiona destul de calm... bine... acum depinde cata credibilitate i-am acordat in momentul in care mi-a declarat iubirea lui... am patit si eu de cateva ori chestia asta... cica "stii.. eu te iubesc"... pentru ca dupa cateva zile sa-mi spuna ca s-a inselat in privinta asta... saraca de mine, ce sa ma enervez... eu ma uitam la el mirata si imi venea sa rad... gandeam "ie si la asta.. nehotarat om"... Oricum, nu suport genul asta de persoane. Daca nu esti sigur de ceea ce simti, mai bine taci.. decat sa zapacesti saraca persoana careia ii faci declaratii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am patit si eu o data si sincer e chiar groaznic asa ceva mai ales daca iubesti cu adevarat....insa eu am reactionat foarte linistit i-am zis bine am inteles si m-am intors si m-am dus dar din pacate cu lacrimi in ochi si tot drumul am plins....insa nicidecum nu-mi dadea pace tot ma suna si iar imi propunea sa ma intilnesc cu el mai pe scurt se juca cu mine fiindca stia ca il iubesc enorm.....dar rabdarea mea a crapat intr-o zi si i-am zis niste cuvinte cu care l-am indepartat de mine pentru totdeauna chiar daca mi-a fost foarte greu..

Editat de nightwish
ortografie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai reactiona daca ti-ar spune careva ca te iubeste si apoi isi retrage cuvintele ?

 

 

Pai depinde ca...daca am pus suflet si am luat de bun tot ce a zis as suferi...dar daca au trecut pe langa mine...nu mi-ar pasa deloc. Acum este ff important si de la cine au venit ceste cuvinte :yahoo:

In general sunt cam sufletista asa....si cam iau de bun tot :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multi spun TE IUBESC , dar putini o spun din suflet. fostul meu , cand l-m intrebat :"de ce mai spuneaI ca ma iubesti

caand nu era asa?"la care el a raspuns : "pai TE IUBESC sunt doar niste cuvinte cre TREBUIESC spuse " ce nesimtit nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×