Sari la conținut
Forum Roportal
Herr Spiegellman

Te iubeste si apoi nu...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multi spun TE IUBESC , dar putini o spun din suflet. fostul meu , cand l-m intrebat :"de ce mai spuneaI ca ma iubesti

caand nu era asa?"la care el a raspuns : "pai TE IUBESC sunt doar niste cuvinte cre TREBUIESC spuse " ce nesimtit nu?

 

Da, asa e,un nesimtit.. :band: Am spus si eu o singura data cu mult timp in urma , desi nu era adevarat.. :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de fapt aceste mici cuvinte te pot rani mai mult ca orice...decat sa zici ca o vorba in vant mai bn taci naibi din gura....asta ofera speranta...si daca speranta moare ,mori si tu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai reactiona daca ti-ar spune careva ca te iubeste si apoi isi retrage cuvintele ?

 

as zice ca s-a rusinat :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau ca nu sint demna de acele cuvinte.

 

nu as crede ca nu sunt demn.

as crede ca am prins-o intr-un moment de sinceritate si apoi i-a parut rau ca s-a dat de gol. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da... ca suntem in clas a 3 a si ne rusinam! Hai fi serios!

A crezut ca merit,m-a cunoscut mai bine, a ajuns la concluzia ca nu merit si gata! Sau tu vrei sa te placa toata lumea?

 

de obicei fetele raman in clasa a 3-a cand e vorba de dragoste. :rot:

nu cred ca e vorba de cazul in care o persoana iti zice ca te iubeste si dupa ceva timp isi retrage cuvintele.

cred ca se refera la ceva de genul:

te iubesc...omg..dfdsf....imi retrag cuvintele.. : shifty: :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiam ca mi-am deschis topic (,) cu intrebari... :yahoo:

 

Dar pt cultura ta generala : doar celor pe care le-am iubit.

 

 

cate persoane ai iubit?

stii f bine ca la asta ma refeream

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cat de mult as fi implicat in relatie si cat de mult as iubi...impactul despartirii ar fi mare, as plange, as merge cu capul plecat, cu pasi sovaielnici, poate as cadea cu fata in noroi, poate n-as mai vrea sa ma mai ridic, toate s-ar intuneca, toate ar fi invaluite in ceata, nici o stea...dar pana la urma m-as ridica, as depasi momentul, iluzia durerii... in final ce-as putea sa fac? Sa-i cersesc dragostea? Sa-i cad in genunchi? Daca nu ma mai iubeste, nu pot sa fac nimic, nimic...nu mai are nevoie de dragostea mea, de mangaierea mea...de pieptul meu noaptea. Viata si-ar urma cursul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este normal...suntem oameni, nu suntem statornici...

 

dragostea ca si acel coup de foudre este unul dintre lucrurile ce nu pot fi controlate...

 

mi s-a intamplat si mie...suferi groaznic...iti vine sa mori...dar sa nu uitam ca orice sut in fund e un pas inainte..

 

pe mine fiecare experienta m-a facut mai puternica...dar asta nu inseamna ca nu mi-e teama sa iubesc din nou...

Editat de ubicuitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×