Sari la conținut
Forum Roportal
Darkyn

La mijloc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu am crezut ca fac asta.

Daca ii las pe ei nu se intampla nimic asa cum nu s-a intamplat nimic de o luna de cand ne-am intalnit. C se face ca nu s-a intamplat nimic pana cand deschid subiectul si zici ca e alta persoana iar M zici ca a disparut de pe fata pamantului.

n-au curaj;fiecare-i cu temerile lui

-sa nu-ti faci vina;ce-i sufletul tau lasa pt tine;ai nevoie de hrana

(cred ca o dau prea mult in partea"artistica" a problemei :doh: )

 

lasa-i...timpul e cel mai bun doctor

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi place asta cu timpul. Nu imi place sa las lucrurile asa nerezolvate. Si daca las sa treaca timpul ce rezolv: C e suparat pe mine din cauza lui M iar M e suparat pe mine din cauza...el stie de ce anume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zici ca traiesc fiecare in universul lor propriu si personal.

Bingo! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm... parerea mea... miroase a iz de telenovela...ar trebui sa primeze logodna in fata aventurii ... gandeste-te ca daca se intampla ceva mai mult decat ai povestit pana acuma draga Darkyn s-ar putea sa iasa urat pentru tine, sper sa nu te transformi intr-o albinuta in viziunea logodnicului tau, sunt convins ca are incredere in tine dar starea asta de incredere poate sa dispara brusc de la cea mai mica greseala a ta ( fii ca realizezi sa nu ).

 

All in all... GuT LuK

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Darkyn

 

Am inteles ca esti in dubii. Nu stiu de ce iti pare asa rau de fostul tau coleg. O sa te casatoresti !!! Trezeste-te la realitatea asta draga mea si lasa-l pe M in trecut. :mda: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine , hai ca ma duc sa ma izolez intr-un varf de munte. De, acum ca ma casatoresc trebuie sa ma izolez de lume, sa nu mai vorbesc cu nimeni. :)

 

Ce specimene primitive umbla pe roportal de la o vreme :doh: :mda:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In timpul liceului am avut un coleg, M,

....................................

Pt ce, nu am gresit cu nimic, nu i-am dat niciodata de inteles ca vreau mai mult decat o relatie de prietenie. Ce fac acum? Cum rezolv toata situatia asta?

 

Nu poti face nimic, e clar ca M nutrea pentru tine mai mult si probabil mai adanc decat ai crezut (simtit) tu

 

Fa-ti alegerea si mergi pe o singura carte / jucand la doua capete te poate usor lasa fara niciunul din ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu poti face nimic, e clar ca M nutrea pentru tine mai mult si probabil mai adanc decat ai crezut (simtit) tu

 

Fa-ti alegerea si mergi pe o singura carte / jucand la doua capete te poate usor lasa fara niciunul din ei

Nu am ce alegere sa fac. Ca partener, ca iubit am deja pe cineva, sunt logodita si chiar urmeaza sa ma casatoresc. Mi se pare aiurea ca trebuie sa aleg intre logodnicul meu si prietenul meu. Ce alegere e asta, intre viitorul sot si un amic? E clar pe cine aleg la sfarsitul zilei. Si eu care ma gandeam sa il invit la nunta. Mai bine nu, s-ar putea sa interpreteze aiurea faza cu furatul miresei. :mda:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×