Sari la conținut
Forum Roportal
Darkyn

La mijloc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hm...ne mai gandim!

Referitor la ce ai spus pe chat ....

 

Care ei? Amandoi? Cred ca asta e motivul pt care am ajuns aici. Si daca se intampla asa, eu ce fac?

Editat de Darkyn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Referitor la ce ai spus pe chat party....

 

Care ei? Amandoi? Cred ca asta e motivul pt care am ajuns aici. Si daca se intampla asa, eu ce fac?

 

nu faci nimic...

ei tr sa fie responsabili!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce inseamna responsabil in cazul asta?

 

Si ce ar trebui sa fac, sa ii primit pe Roportal? Ar fi o varianta, poate le spui tu cum sa se poarte ca pe mine incepe sa ma depaseasca situatia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce inseamna responsabil in cazul asta?

 

Si ce ar trebui sa fac, sa ii primit pe Roportal? Ar fi o varianta, poate le spui tu cum sa se poarte ca pe mine incepe sa ma depaseasca situatia

iarta-ma ca-ti zic,se pare ca tu esti cea mai matura dintre voi

ei trebuie sa se detasejeze putin si sa te intelega si sa inteleaga starea "de facto"

ai procedat corect :doh:

e pacat sa strici o veche si buna relatie...in timp o sa inteleaga amandoi!

aici nu-ar tr sa fie vb de gelozie si intaietate ci de pretuire fata de celalalt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca eu sunt cea mai matura dintre ei e chiar trist, pentru ei, pt ca sunt mai mica.

Fiecare vede ce vrea, unul zice ca nu e gelos dar e (pot sa ii zic vrute si nevrute ca el o stie pe a lui) iar altul e amic dar nu e (nu a facut niciodata un pas si brusc s-a suparat ca am pe cineva). Zici ca traiesc fiecare in universul lor propriu si personal. In plus, am sentimentul ca se asteapta amandoi sa fac eu ceva, sa am eu initiativa si sa rezolv problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca eu sunt cea mai matura dintre ei e chiar trist, pentru ei, pt ca sunt mai mica.

Fiecare vede ce vrea, unul zice ca nu e gelos dar e (pot sa ii zic vrute si nevrute ca el o stie pe a lui) iar altul e amic dar nu e (nu a facut niciodata un pas si brusc s-a suparat ca am pe cineva). Zici ca traiesc fiecare in universul lor propriu si personal. In plus, am sentimentul ca se asteapta amandoi sa fac eu ceva, sa am eu initiativa si sa rezolv problema.

ai facut prea multe

mandria de barbat intrece de multe ori maturitatea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca eu sunt cea mai matura dintre ei e chiar trist, pentru ei, pt ca sunt mai mica.

Fetele se maturizeaza mai repede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa vorbesc cu C despre asta. L-am intrebat ce parere are, ce ar trebui sa fac. Raspuns: nu stiu, faci cum vrei, e prietenul tau. :doh: A fost de mare ajutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am incercat sa vorbesc cu C despre asta. L-am intrebat ce parere are, ce ar trebui sa fac. Raspuns: nu stiu, faci cum vrei, e prietenul tau. :doh: A fost de mare ajutor

te doare capul!

lasa-i pe ei sa se descurce;is barbati maturi!

f. bine ca ai pasat problemele tale(desi stiu ca nu asta a fost scopul)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te doare capul!

lasa-i pe ei sa se descurce;is barbati maturi!

f. bine ca ai pasat problemele tale(desi stiu ca nu asta a fost scopul)

Nu am crezut ca fac asta.

Daca ii las pe ei nu se intampla nimic asa cum nu s-a intamplat nimic de o luna de cand ne-am intalnit. C se face ca nu s-a intamplat nimic pana cand deschid subiectul si zici ca e alta persoana iar M zici ca a disparut de pe fata pamantului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×