Sari la conținut
Forum Roportal
Lovele

Probleme anno.

Postări Recomandate

Am o problema cu jocul asta. Ma pot loga dar cand dau click pe ceva imi apare alb si zice ceva cu "Session already in use. Possible session hi-jacking". Am incercat toate browserele si nu merge. Aveti vreo idee?

 

P.S. Voi cam cati banuti facet pe luna cu acest joc?:rot:

P.S. 2: Unde pot gasi un tutorial pentru joc care imi zice ca la inceput cam ce trebuie sa fac. sa muncesc dupa aia sa fac aia pana imi intru. :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la inceput trebuie doar sa te dezvolti... trebuie sa iti maresti puterea pana la 50% si abea atunci mai poti face ceva euro...

 

in fiecare zii fac 6 ron ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o problema cu jocul asta. Ma pot loga dar cand dau click pe ceva imi apare alb si zice ceva cu "Session already in use. Possible session hi-jacking". Am incercat toate browserele si nu merge. Aveti vreo idee?

 

P.S. Voi cam cati banuti facet pe luna cu acest joc?:o:

P.S. 2: Unde pot gasi un tutorial pentru joc care imi zice ca la inceput cam ce trebuie sa fac. sa muncesc dupa aia sa fac aia pana imi intru. :P

 

Si eu joc anno, n-am avut nicioadata pb asta. in ultima luna am facut cam 30 de euro. da am bagat vreo 5 sms. cauta-ma pe joc- newworld si te ajut cu sfaturi daca vrei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×