Sari la conținut
Forum Roportal
Juels

Iubitul prietenei mele imi face avansuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ca barbat, stie ca cel mai rentabil este sa ametesti prietena sotiei ... nu-l costa nimic si nu pierde nimic nici inainte sau dupa casatorie!!!

Aici intra si cei care dupa ce sunt descoperiti ca sa amorezat cu cea mai buna prietena a sotiei,vine cu justificarea "Draga,am facut-o pentru tine ca sa-ti dovedesc ce javra de prietena ai.Nu am insemnat nimic pentru mine,nici nu mi-a placut de fapt.Am facut acest sacrificiu pentru tine" :)

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In situatia ta m-as indeparta de amandoi.

Asta ar insemna sa fie o lasa, ea. Bine, din punctul meu de vedere.

Si cica ma abtineam..grrr.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Man, n-ai cum sa te bagi intre niste oameni care stau impreuna de 6 ani, indiferent in ce calitate. Poate ii spune si aia o crede, dar dupa x timp se impaca cu asta, si amica iese sifonata din toata afacerea. Poate nu o crede si iar iese sifonata. Nu e bine sa te bagi, ca oricum ai face ti-o iei. In materie de amor fiecare si-o face cu mana lui, daca bagi si tu mana acolo unde nu iti fierbe oala o sa-ti infiga o furculita in ea, ca oamenii cand sunt in love gandesc cu... nu cu creierul, oricum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau se supara amandoi ca ai vrut sa le strici ,,fericirea" .

 

Pana la urma am impresia ca asta s-a intamplat.

Mie imi plac foarte mult proastele care se consoleaza cu ideea ca barbatul nu a avut decat o aventura de noapte si nu e mare scofala, pana cand se pomenesc cu vreo boala sau afla ca sotul are deja un copil cu o noctambula din asta. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×