Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O fi avand incredere in tine, dar sigur e stresata de zorul tau sa o dezvirginezi. Esti sigur ca vrei s-o ai pe cap pe urma? Tu stii cum se agata virginele de cel care e primul lor "barbat"?

E o vorba, "ai grija ce-ti doresti, pentru ca s-ar putea sa ti se indeplineasca". O sa vii pe-aici sa te plangi ca nu mai scapi de ea.

Sau o sa vina ea, sa se planga ca te iubeste, dar tu vrei neaparat sa faci sex si ea nu e pregatita.

Nu ii respecti deloc vointa, nu te intereseaza ce simte ea, ca nu e gata pentru pasul asta (daca erai tu alesul, in 7 luni iti ceda, asta ti-o zic sigur), nu ai rabdare, esti egoist... si tot ea e vinovata, ca.. profita de bunatatea ta? Fetei ii e frica de pasul asta, iar tu nu o ajuti deloc sa isi depaseasca temerile. Probabil daca o sa-ti cedeze, o s-o faca de frica sa nu te piarda, daca tine la tine, si o sa se simta foarte nasol si o sa fie o experienta mai degraba traumatizanta pentru ea. Asta vrei?

 

nu cu orice fata agatat printr-un club de manele!

asta frecventezi tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O fi avand incredere in tine, dar sigur e stresata de zorul tau sa o dezvirginezi. Esti sigur ca vrei s-o ai pe cap pe urma? Tu stii cum se agata virginele de cel care e primul lor "barbat"?

E o vorba, "ai grija ce-ti doresti, pentru ca s-ar putea sa ti se indeplineasca". O sa vii pe-aici sa te plangi ca nu mai scapi de ea.

Sau o sa vina ea, sa se planga ca te iubeste, dar tu vrei neaparat sa faci sex si ea nu e pregatita.

Nu ii respecti deloc vointa, nu te intereseaza ce simte ea, ca nu e gata pentru pasul asta (daca erai tu alesul, in 7 luni iti ceda, asta ti-o zic sigur), nu ai rabdare, esti egoist... si tot ea e vinovata, ca.. profita de bunatatea ta? Fetei ii e frica de pasul asta, iar tu nu o ajuti deloc sa isi depaseasca temerile. Probabil daca o sa-ti cedeze, o s-o faca de frica sa nu te piarda, daca tine la tine, si o sa se simta foarte nasol si o sa fie o experienta mai degraba traumatizanta pentru ea. Asta vrei?

 

 

asta frecventezi tu?

 

Deci nu este nici un zor sa o desvirginez.Am incercat destul de rar si nu am insistat deloc adica nu sunt genul sa trag de fete daca vor vor din placere nu din obligatie.Daca vroiam si recurgeam la asta nu facea oricum nimik si nici nu mai eram acum cu ea.

 

 

Pai stai asa eu am zis ca ea ma refuza nu ca nu am vrut eu, ideea este ca noi nu am facut o nu fac prea des ca nu fac cu oricine sex.Dar sunt de parere ca fac cu prietena mea nu cu orice fata agatat printr-un club de manele!

 

Nu ascult manele.Le urasc.Faceam doar o aluzie la ce se intampla in astefel de locuri :yawn:

 

 

Pai stai asa eu am zis ca ea ma refuza nu ca nu am vrut eu, ideea este ca noi nu am facut o nu fac prea des ca nu fac cu oricine sex.Dar sunt de parere ca fac cu prietena mea nu cu orice fata agatat printr-un club de manele!

 

Inca ceva cu agatul vinginelor de primi barbati nui deloc asa.Eu am facut o cu o virgina si la o luna mi a dat papucii:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inseamna c-ai fost jalnic :beee:

 

Pai acu zici ca nu ai nici un zor? :lol: SI atunci care-i problema, daca nu ai zor? Oricum fata a zis ca NU VREA RELATIE SERIOASA, asta nu-ti spune nimic? Pentru ea, relatie serioasa inseamna o relatie care implica sex. Cred io.

 

 

 

daca nu ai luat-o in serios e problema ta :yawn:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dac-ai facut-o cu o virgina si ti-a dat papucii la scurt timp, clar, inseamna ca ai facut-o de oaie. Asta e, se pare ca nu te descurci cu virginele. Cauta-ti mai bine o tipa experimentata.

Editat de fustita.rosie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci nu este nici un zor sa o desvirginez.Am incercat destul de rar si nu am insistat deloc adica nu sunt genul sa trag de fete daca vor vor din placere nu din obligatie.Daca vroiam si recurgeam la asta nu facea oricum nimik si nici nu mai eram acum cu ea.

 

 

 

 

Nu ascult manele.Le urasc.Faceam doar o aluzie la ce se intampla in astefel de locuri :yawn:

 

 

 

 

Inca ceva cu agatul vinginelor de primi barbati nui deloc asa.Eu am facut o cu o virgina si la o luna mi a dat papucii:D

Pai sta mai eu ce insemana zor ca a duc la ea in fiecare hai curu sus si dai bataie?Pai nu fac nici asa dar nu am stat cu mana in san!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum ti-au mai zis si altii.. daca pentru tine patul este the final destination, las-o in linistea ei si gaseste-ti alta care practica deja sportul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca o discutie cat mai deschisa ar rezolva cat de cat problema ... ea a zis ca nu vrea relatie serioasa , tu te-ai facut ca nu auzi si ai sperat ca se va razgandi.... e un mare gol intre voi .. discuta deschis cu ea .poate fata se pastreaza pentru alesul inimii care dupa mintea unei fete , este ales dupa mai multe criterii, nu doar sex. Poate ea te place ca prieten dar nu te-ar vrea ca sot si atunci asta o impiedica sa ti se ofere.Deci concluzia ar fi aceeasi :discutie deschisa si fara ocolisuri ca doi oameni maturi ce vreti sa fiti!

daca fata e cu principii dinastea.. adica sa se pastreze pentru ales, atunci ar fi cazul sa-ti faci si tu niste calcule in mintea ta sa vezi daca este ceea ce vrei cu adevarat, pantru ca din cate vad tu spui ca te deranjeaza ca nu ati facut inca sex dupa 7 luni (lucru cat se poate de naspa) insa nu precizezi nimic despre iubire si planuri de viitor care sa o includa .Ea poate ca a tras niste concluzii in legatura cu tine din toate astea..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa cum ti-au mai zis si altii.. daca pentru tine patul este the final destination, las-o in linistea ei si gaseste-ti alta care practica deja sportul asta.

 

Cred ca planuri de viitor se discuta dupa o perioada mai lunga nu doar 7 luni.Acum presupun ca ar trebui sa ne cunoastem si sa experimentam mai multe nu sa ne gandim la cum va vi ce vom face dupa nunta la cati copii nush ce.Eu asa gandesc o relatuie sa decurga pe anumite momente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inca ceva cu agatul vinginelor de primi barbati nui deloc asa.Eu am facut o cu o virgina si la o luna mi a dat papucii:D

Asta nu inseamna ca te-a lasat pentru ca nu erai bun la pat. :yawn:

Sunt mii de motive: s-a plictisit de tine, a gasit pe altu mai bun la suflet sau la bani sau poate era disperata sa scape de virginitate, etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara la toata lumea.Sa stiti ca este prima data cand apelez la forum pentru probleme in dragoste.Va multumesc pentru pareri despre topicul meu de azi dimineata.Mai toata ziua asa am mai discutat cu priteni fff apropiati si pana la urma am decis sa port o discutie fff serioasa cu ea si sa vedem cum o scoatem la capat.Asa ca mai pe la pranz am scoso la un suc ca in fiecare zi dar intr-un loc mai intim cu putina lume.Si am discutat despre sex si am spus ca "next step is sex".

Raspunsul a fost ok si suna cam asa:Sunt de acord sa facem asa ceva dar nu in conditiile in care stam acum(Precizez ca stam in camin studentesc) nu impreuna dar cu alti colegii in cam si nu vrea cu alte persoane cea ce si eu sunt la fel lucrurile intime se fac in liniste si departe de vazul lumii.Dar eram de acord sa facem in cam mea sau a iei cand suntem singuri,adevarul ca nu prea suntem singuri mai niciodata :yawn:.In principiu sunt ok cu raspunsul asa ca pun la cale o partida nebuneasca de sex:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×