Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poate apela la Manuela pana la insuratoare. :yawn:

 

Cica in Grecia e sport national cu maritatul virgina :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu m-am crizat insa nu imi plac persoanle care sincer pt faptul ca vb putin mai cu jargoane gata sunte m needucati sau nespala ti sau altfel de persoane.Si ce daca media de varsta este de nush cat nu cred ca vb cu mamaia si tataia.Am cerut niste pareri si atata.

 

Te-ai adresat intr-un mod nepotrivit. "bai baietilor si fetelor" - ti se pare genul de adresare politicoasa?

Daca nu esti atent la modul in care te adresezi celorlalti, oare cit de atent vei fi la ce-ti spun ei?

Cam despre asta-i vorba.

Vad ca ti-a trecut cu "topicul tau" unde imi interziceai sa mai intru. Asta-i semn bun, ca te-ai calmat. Daca acum poti sa recitesti ce s-a scris aici, cind te-ai mai racorit, s-ar putea sa si vezi parerile ce ti s-au dat. :yawn:

Succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce oameni si barbatii astia! :yawn:

 

E cumva obligata prin lege sa faca sex dupa 7 luni?Chiar si daca are 22 ani?

Poate fata nu se simte pregatita,poate nu are incredere in el indeajuns de mult pentru a face acest pas.Poate are principii si vrea sa se marite virgina.O poate impiedica cineva?

 

Iar tu autor al topicului,de ce crezi ca ea ar putea profita de bunatatea ta?Ca ii platesti un suc?Astea sunt gesturi normale intr-o relatie.Nu ii platesti sucurile ca sa ajungi cu ea in pat,ii platesti sucurile pentru ca iti face placere sa iti petreci timpul cu ea,normal asa s-ar presupune.Dar na,tram in epoca vitezei,azi o vezi,tot azi o sexuiesti.Tztz!

 

Pai zice ca are incredere in mine .NU este vreo calugarita sa se duca la biserica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gata ! De azi inainte sa nu-i mai dai nimic. Ia sa-si puna pofta'n cui. :yawn:

pai vine si ziua ei:)))) cum sa nui duc nimik:)))

 

Spune drept : esti virgin ?

 

Nu sunt virgin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai vine si ziua ei:)))) cum sa nui duc nimik:)))

 

 

 

Nu sunt virgin.

Dar nu fac nici prea des sex.Si nu ma duc la "c***e"

 

 

si ce ai facut in ultimele 7 luni ? :yawn:

 

Pai mai nimik.Dar conteaza asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar nu fac nici prea des sex.Si nu ma duc la "c***e"

Pai mai nimik.Dar conteaza asta?

 

Conteaza. Nici nu faci sex prea des (la 24 de ani) chiar da de gandit. Probabil fata vrea un alt mascul alpha.

Apoi ... daca ai inselat-o, iti dai seama ca nu vrea sa si-o puna cu tine ca ai inselat-o

 

vezi cat de mult conteaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Conteaza. Nici nu faci sex prea des (la 24 de ani) chiar da de gandit. Probabil fata vrea un alt mascul alpha.

Apoi ... daca ai inselat-o, iti dai seama ca nu vrea sa si-o puna cu tine ca ai inselat-o

 

vezi cat de mult conteaza?

Pai stai asa eu am zis ca ea ma refuza nu ca nu am vrut eu, ideea este ca noi nu am facut o nu fac prea des ca nu fac cu oricine sex.Dar sunt de parere ca fac cu prietena mea nu cu orice fata agatat printr-un club de manele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×