Sari la conținut
Forum Roportal
Whizsper

reclame mp3 erdeesh

Postări Recomandate

Dragi forumisti... dati-mi voie sa va spun si eu parerea mea.... reclamele sunt super :P 8) 8) !!!! ... e adevarat ca...... dar reflecta adevarul gol-golutz!!!!!!!! adik... cati n-au injurat cand s-a intrerupt convorbirea... sau cand cade net-u' 8) ... se injura de mama focului... cand revine net-u', la status, pe messenger se scrie "F**K RDEEESSH!!!!!!!!!!!" :P 8) si nu-i adevarat ca n-au aparut pe radio... ghiciti cine au avut curajul? oare... bineinteles ca cei de la KissFm :doh: carcotasii :P au lasat doua reclame complet!!!!!! pai, asta treaba..... cei adevarat ca a doua zi n-au mai fost... dar tot au revenit ei!! :P

Sunt excelente... felicitari autorilor!!! 8) apropo, sunt 9 reclame(ultima e remix...) , dak nu ma insel... chiar mai multe....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 11 reclame de la erdeesh...iar cei ce le-au creat sunt baimareni si expresile sunt pur baimarene... :think:

 

 

P.S: Reclamele sunt facut de oameni profesionisti...sunt chiar cei de la KissFM baia-mare.

Editat de r4ull

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmmm...prima oara am murit de ras...dar totusi ..daca dai injuraturile la o parte nu prea ramane nimic . am vazut si video dar alea sunt chiar mai trase de par....sunt o scuza pentru unii sa-si maltrateze mobilele, monitoarele, tot ce le cade in mana...daca o sa continue in stilul asta o sa se fasaie de tot :think: primele 3 sunt mai bunicele...de acolo tot in jos...ah..mai e si aia cu puscaria :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

* * * SUNT S U P E R ! ! ! * * * Mii de felicitari celor de la KissFm Baia Mare sau care or mai fi; ideea este ca chiar daca nu erau reusite sau nu erau facute de niste profesionisti, ar ramane de salutat si initiativa lor de a face albie de porci providerul de internet cu cea mai mare acoperire din Romania deocarece cu altceva, ma tem ca nu prea mai au cu ce sa se laude domnii de la RDS-RCS. :crazy:

 

Si cele 2 reclame la vodca Pagadi mi s-au parut f dragutze chiar daca asteptam si astept in continuare mai multe mistouri la adresa RDS. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu le-am gasit si pe zeddy.tca . si daca tot ajungeti acolo ascultati si "interviu cu o petarda de craciun" si "clienta crizata astral"(asta cel putin e penala...cat de crizata poate fi pe persoana la telefon....dupa ce am ascultat-o m-am bucurat ca nu am probleme cu nervii) :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×