Sari la conținut
Forum Roportal
misu183

Statul la calculator

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pune macar virgula la "ca calculatorul".

 

da' de ce sa puna virgula? :D

 

Io nu inteleg ce cauta topicul asta la dragoste

dragoste de vedere?

dragoste de calculator?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei rahat.....io nu as putea trai fara calc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu lucrez cam 9 ore pe zi la calculator si in plus mai stau si acasa cate putin. Pot sa spun ca in decursul anilor am ajuns sa am nevoie de ochelari de vedere (de aproape) si am facut spondiloza cervicala la spate si am niste dureri minunate, plus ca daca nu esti foarte atent cum stai al calculator coloana ti se poate deforma, poate devia intr-o parte sau alta... Nici eu nu as putea sa stau fara calculator, dar pentru mine e un pic cam mult actualmente, ma gandesc chiar sa schimb jobu....

Editat de maria9791

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu stau zilnic sa vorbesc cu prietena mea pe mess intre 9 si 14 ore...nu am insomnii,din cand in cand mai fac niste exercitii fizice ca sa raman in forma si in rest ma int cu ea...dar cam rar...si mai mereu cand ea nu e pe net fac plimbari f lungi si vb cu ea la tel.dar cat despre pc...taicameo ma sacaie si zice ca "ai sa tampesti cu calculatoru ala"...lumea nu a inteles ca reactionam diferit si pana la urma eu nu sunt dependent...as renuntza oricand la jafu asta de pc doar ca sa fiu cu ea mereu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×