Sari la conținut
Forum Roportal
Abbie M.

Vocea care mi-a facut sufletul sa vibreze!

Postări Recomandate

Iar trisez, caci nu e o singura voce... Mircea Baniciu & Co... Valori de care nu ma voi desprinde niciodata, oricat de departe as fi...

 

negative, poate ...

 

Parca Al-Qaeda este in premiera culturala!!! primul video nu-mi inspira altceva!!!

 

Am o intrebare: - mereu asa s-a numit solistul din grup??? sau eu sint DEPARTE demult

 

Si te rog, fi On Topic ca tipul n-are voce DELOC, pisica mea s-a speriat cand l-a auzit!!!

Cica popa in civil si criminal de profesie, mai este si vestit pentru asta, tipic ...

Imaginez cum iti trepideaza sufletul ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olga rad ca o zaluda de ce-ai putut scrie.

 

btw...pisicile mele-s metaliste: dorm tun cand dau castile jos si le pun si lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Johhny Hallyday

 

De 50 de ani e in inima mea!!! e primul cuceritor care a stiut sa ramana ...

 

Je t'aime Johnny!

 

Olga rad ca o zaluda de ce-ai putut scrie.

btw...pisicile mele-s metaliste: dorm tun cand dau castile jos si le pun si lor.

 

 

Ce mi-e pe inima si pe gura!!! nu ma pot abtine, si stiu nu mereu de partea mea dar asta e opinia mea sincera.

Daca arati video la alte natii, precis o sa spuna la fel, iar americanii le-ar pune imediat pe lista "no fly" :blink:

vai de cojocul lor!!!

 

Pisicii mei, pe langa Johnny Hallyday, sint invatati si cu Pierre Bachelet, Adamo, Elton John, o groaza de metale de toate culori si valori, usoare si grele ce poarta si Alice Cooper sau Axl Rose din Guns N' Roses, Ozzy" Osbourne, Kiss, Deep Purple, Rolling Stones, AC/DC, Led Zeppelin, Creedence Clearwater Revival .... etc., era sa uit pe Queen!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Sunt zile cand iubesc pe toata lumea si altele cand urasc pe toata lumea. V-ati ales o zi proasta.

 

Infantilismul de care dati dovada, v-am mai zis, nu va sade bine la a doua tinerete. Limitati-va antipatia fata de mine la topice care va intereseaza. Altfel,prin comportamentul asta, dvs va faceti de ...., nu eu :blink: . O seara buna.

 

BTW - au murit comparatiile negative? Nu va permite americanismul sa dati drept exemplu rau decat teroristii...? Poate merge in SUA pentru cine nu a mai auzit si de altceva, dar aici in Europa cred ca avem un sistem de referinte ceva mai larg :cry: .

 

On: Dougie MacLean, Alanis Morisette

 

 

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Infantilismul de care dati dovada, v-am mai zis, nu va sade bine la a doua tinerete. Limitati-va antipatia fata de mine la topice care va intereseaza. Altfel,prin comportamentul asta, dvs va faceti de ...., nu eu :blink:

 

 

Vad ca fraza asta te tine vertical, chiar asa esti de santajata/manipulata in viata???

Tot ce ti se spune deja repeti automatic, ti s-a interzis sa fi tanara, puerila!!!

Eu n-am nimic cu nimeni pana nu ma provoca ... si pana la urma n-am voie sau drept sa ma exprim???

 

 

Te vad ca eroina principala in topicul "infidelitate in cuplu"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voce deci.Sa cautam .Unde am pus vocile alea mai voci?

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce mi-e pe inima si pe gura!!! nu ma pot abtine, si stiu nu mereu de partea mea dar asta e opinia mea sincera.

Daca arati video la alte natii, precis o sa spuna la fel, iar americanii le-ar pune imediat pe lista "no fly" :P

vai de cojocul lor!!!

 

Deci american style, haiduc de acu' o suta de ani, dintr-o padure de la Cucuietii din Deal = terorist. Ok. Stergem lacrimile de ras si mergem mai departe. :blink: Sunati repede la FBI sa-l puna pe Andrii Popa pe lista de urmariti international, si, automat, pe "no fly". :cry:

 

Hai sa va mai delectez cu ceva. Si pana sa sariti cu gura, cam 80% din finantarea IRA a venit din SUA. Uitati niste melodii superbe:

 

1. Billy Briggs - The Eyes Of The IRA

 

2. Bik McFarlane - Terrorist Or A Dreamer

 

3. Athenrye - The Fields of Athenrye

 

4. Athenrye - Come On Out You Black and Tans

 

Nu veti sti la ce se refera, cu siguranta, pentru ca nu cunoasteti Europa. Dar nu conteaza.Suna frumos, asa-i ...? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
negative, poate ...

 

Parca Al-Qaeda este in premiera culturala!!! primul video nu-mi inspira altceva!!!

 

Am o intrebare: - mereu asa s-a numit solistul din grup??? sau eu sint DEPARTE demult

 

Si te rog, fi On Topic ca tipul n-are voce DELOC, pisica mea s-a speriat cand l-a auzit!!!

Cica popa in civil si criminal de profesie, mai este si vestit pentru asta, tipic ...

Imaginez cum iti trepideaza sufletul ....

 

nu-ţi place Mircea Baniciu?!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×