Sari la conținut
Forum Roportal
Inteleptul Sorinica

Israel, tara si a evreilor-romani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iti spun eu care e scopul. Vrea doar sa ne provoace si sa ne intarate cu ineptiile lui la fel ca si cu topicul cu Transilvania. In acelasi timp, cu ocazia asta are si un fel de barometru, ca sa spun asa, care stabileste in functie de raspunsurile noastre cam care e atmosfera pe aici, cat de mult s-au mai tampit romanii. Auzi! Sa vina evreii sa investeasca aici? De ce dom'le? Ca sa ne mai ia si putinul ala care a ramas inca in mainile noastre? N-ati "investit" ( ca sa nu spun furat) destul inca?Multumim! N-avem nevoie de nimeni! Ne descurcam de minune si singuri!

Ai dreptate. Aşa am ajuns datori v

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu va scremeti prea mult ca sa nu va scapati.Uite ca eu va dau toate informatile,exacte si reale nu mai putin decat cele date de Pippo: Iliescu, adevaratul lui nume este Iliovici ,urmas al vestitei famili de rabini din Dudesti.Ela fost antrenat de catre Mosadul israelian ca sa tradeze clasa glorioasa a proletarilor romani si sa-i faca slugi imperialismului-capitalismului israelian. Multi nu stiu dar Iliescu are ,ca toti evreii ,perciuni insa ca poporul roman sa nu le vada,el le tine in pantaloni.Tote romancele care au lucrat cu el se jura ca este circumcis.Sambatele noaptea, el iese si cauta pe strazi intunecate un copil crestin de care are nevoie ca sa faca cu sangele lui mancare traditionala evreiasca de Sambata.

E ACI CINEVA CARE NU MA CREDE?

Diversiune prin ironizare. Sa ramanem in sfera concretului care sugereaza exact ce sugereaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici romanii ateisti nu sunt romani? Si aia sunt tradatori? Ma refer la cei care au avut la randul lor parinti ateisti si ca atare nu au fost botezati,nu la cei care au devenit pe parcus. :doh:

Ia gandeste bine inainte sa raspunzi.Numai cu certificat de botez obtii buletin si cetatenie romana?

 

Ce ai spus tu ar fi echivalentul la "daca te nasti la tara trebuie sa fii prost... musai" :roll:

Crezi că ai găsit o mare şmecherie, dar greşeşti. Rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×