Sari la conținut
Forum Roportal
soimos1

Pe agenda zilei. Evenimente interne.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pancarta la protestul anti vaccinare de azi

1945 - genocid prin gazare

2020 - genocid prin injectare.

FMM de retarzi, nu va e rusine sa faceti comparatia asta?

Astept cu interes o reactie din partea comunitatii evreiesti la asa o mizerie, cum sa te folosesti de asa o tragedie ca sa te victimizezi total nejustificat? Cum sa compari holocaustul care luat milioane de vieti cu vaccinurile care au salvat milioane de vieti. Noaptea mintii.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PNL sustine primari PENALI, nu numai de-ai lor, dar ii coopteaza si de la alte partide. Robu este deja trimis in judecata, Chirica fost psd de la Iasi este anchetat penal si au cooptat si pe unul din ALDE care a cumparat wc-uri si chiuvete la suprapret, nu mai stiu asta de unde era.

PNL in loc sa se curete de dubiosi, ii aduna pe toti sub aripa lui.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PNL, macar daca blufai pana la capat. Asa te-ai facut de tot cacatul. Si o sa te duci direct in cap cu procentele.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu spun ca au facut o miscare senzationala.

nu mai suport ca CCR si PSD sa cante in tara asta.

nu au decat sa investeasca guvernul, daca PSDistii nu mai pot ca suntem in criza..sau sa deconteze in fata electoratului daca nu o fac. Coronavirusul se pare ca poate fi si o oportunitate. Guvern functional avem deja si au muncit foarte mult.sa faca bine sa le redea toate drepturile.

Editat de Stu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o parte, dar va ramane suficient incat cu alianta sa ii invinga pe psdisti.

ba da, si psdistii vor deconta rau de tot.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti optimista. Nici nu mai cred ca e o idee buna ca usr sa faca o alianta cu un pnl care seamana din ce in ce mai mult cu psd.

Singura parte buna pe care o vad e ca voturile care vor pleca de la pnl, sigur nu vor ajunge la psd.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din pacate alianta inca nu a reusit sa schimbe nimic.

romanul nu se increde in pasarea de pe gard...

in fine. il urmarim pe iohannis azi. noi avem deja guvern si spala o gramada de cacaturi lasate de psd. si se descurca, sa stii. daca va fi musai sa fie investit, psd va trebuie sa il reinvesteasca cu lamaia dupa ei - ce or sa faca?

de ce sa jucam numai cum canta PSD si CCR si pana cand? Daca reusesc PNListii si Iohannis sa dejoace cuplul asta perfid - jos palaria in fata lor!

si apoi mai vedem.

Editat de Stu'
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La DIGI 24 am urmarit si eu interventiile avute de catre europarlamentarii Rares Bogdan si Dacian Ciolos!  Acestia s-au declarat total in dezacord cu decizia de retragere a lui Citu, Prim-Ministrul desemnat de catre Presedintele Iohannis!

Cred ca PNL-ul poate sa piarda multi votanti si simpatizanti ai partidului! 

Tot cei de la DIGI 24 comentau ca, prin postarea de pe Fb acesta ar fi transmis ideea ca actualul presedinte al PNL va fi alegerea...

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Stu' a spus:

din pacate alianta inca nu a reusit sa schimbe nimic.

romanul nu se increde in pasarea de pe gard...

in fine. il urmarim pe iohannis azi. noi avem deja guvern si spala o gramada de cacaturi lasate de psd. si se descurca, sa stii. daca va fi musai sa fie investit, psd va trebuie sa il reinvesteasca cu lamaia dupa ei - ce or sa faca?

de ce sa jucam numai cum canta PSD si CCR si pana cand? Daca reusesc PNListii si Iohannis sa dejoace cuplul asta perfid - jos palaria in fata lor!

si apoi mai vedem.

Eu sper ca PNL are un plan super bine pus la punct, gandit bine bine de tot si absolut genial si cu siguranta de reusita 1000% in spatele miscarii de azi.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×