Sari la conținut
Forum Roportal
miss_selfish

cum o sa fii la 40 de ani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

40 de ani...valeu cat mai este pana atunci....insa...ma vad nu foarte schimbata(sper)....poate viatza ma va face sa-mi schimb parerile, conceptiile, insa tot eu voi fi...ma vad cu copii, mi-as dori o fata dar dak mai vine ink un copil nu m-ar deranja :D...avand bani destui incat sa pot indeplini toate visele, poftele copiilor si in principal alaturi de un sot pe care sa-l iubesc pana voi muri(frumoase vise...) :">

Editat de sweety_girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma, io la 40 de ani voi arata ca Anjelina Jolie la 20 :D Ce fel de intrebare mai e si asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la 40 de ani ... nus tiu cum oi arata ... las viata sa decida .. mai e ceva timp pana atunci :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
40 de ani...valeu cat mai este pana atunci....

Ehei,s-o crezi tu!

Sa vezi cum trec anii...parca fiecare an trece mai repede,si nici nu-ti dai seama cum zboara...

La 40...o sa ma duc la oglinda...nu mai am mult :hi:

Conteaza cum te simti,acesta e lucrul cel mai important.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ehei,sa-o crezi tu!

Sa vezi cum trec anii...parca fiecare an trece mai repede,si nici nu-ti dai seama cum zboara...

La 40...o sa ma duc la oglinda...nu mai am mult :Pe

Conteaza cum te simti,acesta e lucrul cel mai important.

da...ai dreptate deja am ajuns la 18 ani si nici macar nu stiu cand a trecut asa repede....uofff....dar tot mi se pare o gramada de timp pana atunci... :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum te vezi la 40 de ani? familie, bani, masina, casa? :hi:

Da!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca oi mai trai pana atunci, desi sper sa nu ajung o baba ramolita de pe care sa curga grasimile si sa depinde de altii, iar tinerii sa se uite cu mila si dezgust la mine... peste zeci de ani oi fi cu bani, sa am o viata cat de cat comoda si decenta, fara lux in exces. Nu ca asta ar fi cea mai importanta dimensiune, din contra chiar, se situeaza pe un plan secund. Ar prima un barbat istet, frumos si cu bani, daca l-as iubi probabil ca l-as si lua de sot si i-as face si un copil, desi sincer, in momentul asta nu ma prea incanta ideea. Dar pana atunci o sa ma schimb, eterna devenire, dupa cum spunea cineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:- ...cum o sa fiu la 40 de ani?

intrebarea asta circula si prin grupul meu de prieteni (5 da' buni :P: )dar sub alta forma:"ce facem dupa facultate?"-anul asta termin (si sper sa devin inginer constructor ) .

si raspunsul pe care l-am dat a fost :

-primul o sa plece sa munceasca in strainatate la o mare firma

-al doilea o sa devina mare inginer in tara

-al treilea o sa se faca popa in Grecia:))

-al patrulea , imediat dupa facult o sa se insoare :( :) :wub:

-iar ultimul o sa ajunga "inginer"prin cine stie ce mlastina ,cu cizme de cauciuc pana la genunchi , cu o droaie de plozi si cu o nevasta" urata si cam proasta" :crazy: ULTIMUL SUNT EU :D"

 

a fost doar o gluma..si damn, sper sa nu devina realitate- nici peste un an, nici peste 10 sau 40-cel putin in ceea ce ma priveste :)

PS: daca vad baietii mesajul asta...m-am ars :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum te vezi la 40 de ani? familie, bani, masina, casa? :(

 

Pai daca numai cu atita te vezi... e trist .... Eu la 40 de ani am avut cu mult mai mult... si inca ar mai fi incaput. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×