Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum serios vorbind, pentru ca vreau sa ramana consemnat in analele :roll: roportalului , chiar am fantezia de a simti ce simte un barbat cand i se face sex oral.

Pai, simte ca ce simti tu cand ti se face tie sex oral. Si in plus de asta, depinde si cine e cel activ. Aici se mai schimba starile.

Daca te duci la curve, stai ca boul si fata te rezolva. Adica un fel de masturbare, asa, nimic spectaculos.

In schimb, daca e una in premiera, e altceva...:inlove: esti mai activ si e mult mai placut. Iar starea este una de frenezie,combinata cu adrenalina,si o violenta mai rationala la limita.

Dar, depinde si de barbat si felul lui de a fi. :pardon:

 

:rot:

 

m-ai facut sa rad cu lacrimi...of, of , Mitica :flowers: nu e vina ta ca citesti, insa citeste corect fiecare cu ce se mananca.

 

Sa pui poze de la ambele evenimente, sa vedem si noi cum e

Mitica daca s-ar fi dus la asemenea evenimente ti-ar fi spus ca prima regula la swingparty este ca, nu se fac fotografii deloc!

Indiferent de tara sau alte lucruri. Daca este un club privat si cu membrii mai elevati si un cerc inchis, se mai accepta.

 

Dar cu povestiile voastre mi-am adus aminte ca acum vre-o 15 ani, cand eram prin Germania, am fost invitat la o asemenea petrecere destul de excentrica ce avea loc la un castel prin munti. Decor frumos, vre-o trei zile dura, si costa destul de scump.

Lume selecta de altfel, profesori universitari,avocati, si oameni cu stare. Se facea cam de vre-o 2 ori pe an asa ceva. Din pacate nu am participat, ca nu eram acolo in perioada aia.

 

Dar in majoritatea cluburilor,nu este adevarat ca trebuie sa porti masca sau ca parchezi in alta localitate.:lol: Astea sunt povesti. Poti face ceva daca vrei, sau poti bea ceva, stai imbracat cum vrei, si doar te poti uita.

Barbatii nu sunt acceptati neinsotiti de dame iar ele pot veni si singure. Astea sunt regulile.

 

dar fanteziile femeilor nu trebuie sa fie neaparat sexuale !??

despre acele fantezi de ce nu se vorbeste !??

:)

[...]

dar fanteziile pot fi si romantice

economice

sau doar de amuz

 

Pai suntem la aria de sex, si tu vrei sa vorbim de fanteziile economice ale femeilor ? :haha:

 

Fiindca tot spui de asta sa iti povestesc eu una: acum de curand,tocmai primisem de la banca de la noi, la promotie, un gold card, si am o prietena care intradevar mi-a spus ca ea are o fantezie cu cardul meu si ca o sa faca tot va trebui sa imi afle pinul, sa imi "imprumute" cardul si sa merga la shopping si sa cheltuie totul de pe el. :lol2:

 

Norocul meu ca nu i-am spus ca nu ii trebuie pin ca are cip, si ca oricum,peste limita impusa de mine ma suna banca imediat.

 

Ca doar nu era sa ii omor fantezia fetei, nu ?! :crazy:

 

In plus, eram curios ce e in stare sa faca, ca sa afle pinul. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la varsta mea nu se numesc fantezii, ci experiente

Atunci ce ti-ai dori sa mai experimentezi bunicuto?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe cine intereseaza mai mult fanteziile femeilor? Pe femei, sau pe barbati?

tot pe barbati ...logic :))))))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

crystyann - donator de orgasme =))))) ....ce tareee ....cand,unde,cum ??? ....hai ca tocmai ce mi-am facut o fantezie din nikul asta al tau =))))

Editat de Melancolie
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo.

Genul acesta de satisfactie il gasesti de obicei fie la curve, fie la proaste care se simt inferioare si de obicei idealul lor in viata este sa stea la cratita si sa-ti creasca copiii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo.

Genul acesta de satisfactie il gasesti de obicei fie la curve, fie la proaste care se simt inferioare si de obicei idealul lor in viata este sa stea la cratita si sa-ti creasca copiii.

si poate asta le este fantezia

nu au voie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×