Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:good:

Jang Hyuk :wub:

In sfarsit o persoana care vorbeste aceeasi limba cu mine. :cheer:

Pe asta al tau nu-l stiu, in ce serial/film a jucat?

Mie daca mi-ar fi spus cineva ca la 31 de ani o sa fac un crush pentru un actor si ca acel actor va fi si coreean... am retineri sa spun ce i-as fi facut. :rot:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit o persoana care vorbeste aceeasi limba cu mine. :cheer:

Pe asta al tau nu-l stiu, in ce serial/film a jucat?

 

Chuno (Vanatorii de sclavi):

http://www.peteava.ro/id-904320-jang-hyuk-in-chuno

Daca nu l-ai vazut ti-l recomand, e foarte fain si... toti barbatii sunt... of... hot ! :focus:

 

Mie daca mi-ar fi spus cineva ca la 31 de ani o sa fac un crush pentru un actor si ca acel actor va fi si coreean... am retineri sa spun ce i-as fi facut. :rot:

Poti s-o mai spui o data si pentru mine, dar pune 38 de ani... A fost momentul in care mi-am dat seama ca ceva nu-i in regula cu mine... :-

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sex cu o femeie care-i fix opusul meu fizic , dar sa-mi semene la caracter . grin.gif Sa nu ne vada nimeni si sa ramana secretul nostru .

 

 

Si sex cu un necunoscut , intr-un local cu lumina difuza . Un dans cu unduiri lascive , urmat de un strip in toata regula blum.gif ( eu sa fac regulile , el sa se supuna lor grin.gif ) , sa nu aiba nici cea mai mica idee cine sunt ( ascunsa sub o masca cu pene colorate grin.gif , machiata strident si imbracata f indecent ) . .sa nu stie daca-s chiar iubita lui , vecina de la 4 sau vreo profesionista crazy.gif

 

Cre-ca astea 2 sunt cele mai mari ...restu ploi de vara crazy.gif

asa da....asta da e o fantezie... salut.gif sper sa ai parte de ea,desii.... dar niciodata sa nu zici niciodata ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×