Sari la conținut
Forum Roportal
-olivia-

new october - 17

Postări Recomandate

Ideea era sa fie una si aceasi intalnire, eu asa am inteles.......Credeti-ma ca nici el nu si-ar fi dorit o intalnire in memoria lui la care toata lumea sa vina trista si abatuta......Bitdefender a propus ca aceasta traditionala intalnire din octombrie sa fie IN MEMORIAM....., dar nu asta sa fie motivul pentru care lumea se intalneste........Cred ca se gandea sa ii dedice aceasta intalnire mai ales pentru efortul ( de placere si nu de nevoie ) pe care l-a depus in fiecare an la fiecare intalnire roportal la care a participat sau organizat. S-ar putea sa ma insel, dar eu asa am inteles ideea.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' nu se pot uni cele 2 topicuri ?! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum ca s-a votat ca intalneala sa aibe loc pe 17.10

sa vedem lista celor 16,8 insi care au ales aceasta data :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu de exemplu in nemernicia mea am votat 10, cu gand ca 3 este prea aproape si nu mi-am adunat curajul asa repede, iar 17 prea departe pentru ca nu mai am rabdare .Acum cred ca 17 este mai buna si ma bucur ca a iesit asa ,dar nu sunt intre cei 16,8 . O intrebare , pentru cei ce au mai fost .Este o intalnire rezervata doar membrilor roportal sau pot participa si sotul/sotia/copii? .Cum a fost in alte dati?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu de exemplu in nemernicia mea am votat 10, cu gand ca 3 este prea aproape si nu mi-am adunat curajul asa repede, iar 17 prea departe pentru ca nu mai am rabdare .Acum cred ca 17 este mai buna si ma bucur ca a iesit asa ,dar nu sunt intre cei 16,8 . O intrebare , pentru cei ce au mai fost .Este o intalnire rezervata doar membrilor roportal sau pot participa si sotul/sotia/copii? .Cum a fost in alte dati?

 

este o intalnire deschisa

esti binevenit cu membrii familiei sau prieteni

au fost multi care au venit insotiti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum ca s-a votat ca intalneala sa aibe loc pe 17.10

sa vedem lista celor 16,8 insi care au ales aceasta data :hi:

Eu sunt primul care am votat pentru aceasta data!

Eu de exemplu in nemernicia mea am votat 10, cu gand ca 3 este prea aproape si nu mi-am adunat curajul asa repede, iar 17 prea departe pentru ca nu mai am rabdare .Acum cred ca 17 este mai buna si ma bucur ca a iesit asa ,dar nu sunt intre cei 16,8 . O intrebare , pentru cei ce au mai fost .Este o intalnire rezervata doar membrilor roportal sau pot participa si sotul/sotia/copii? .Cum a fost in alte dati?

Se permite sa vii cu familia, sigur se vor simti bine, suntem oameni obisnuiti si de gasca!( este open)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×