Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tu te dai ce nu esti.

Ai sa ajungi la vorbele mele.Totul se va intoarce impotriva ta.

Nu sunt capabil sa spun "Eu in situatia asta as face asa..."

Dar stii macar de ce ? Pentru ca eu niciodata nu am tinut vreo 3 relatii.Eu niciodata nu am tinut la una, si pentru ca aia nu ma lasa sa ma aproprii de ea sa ma bag cu o prietena de a ei.

Daca ea nu ma place atunci eu de ce sa umblu dupa ea? Nu se poate si cu asta basta merg mai departe.

Un lucru foarte important e sa stii ce vrei, ce iti place, sa stii ce simti.

Aiureli exista in capul fiecaruia, si intotdeauna tii la cineva mai mult din 3 persoane.Te ascunzi, sau cauti motive, pentru ca e mai palpitanta situatia cu 3.Stiu asta, Dar e mult mai palpitant cand tii la cineva si ea iti raspunde cu aceeasi moneda.

Trezeste-te odata si afla la care tii mai mult si inlatura restul.Daca nu se poate, atunci cauta altceva.Nu este deloc moral ceea ce faci tu, si asta este demonstrata.

Ce ai simti atunci cand tu ai fi pe locul 3 si una s-a folosit de tine pentru a fi mai aproape de prietenu tau? Iti spun eu ce?

Durere si tradare.E de ajuns aceasta situatie pentru ati da seama ca am dreptate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu te dai ce nu esti.

Ai sa ajungi la vorbele mele.Totul se va intoarce impotriva ta.

Nu sunt capabil sa spun "Eu in situatia asta as face asa..."

Dar stii macar de ce ? Pentru ca eu niciodata nu am tinut vreo 3 relatii.Eu niciodata nu am tinut la una, si pentru ca aia nu ma lasa sa ma aproprii de ea sa ma bag cu o prietena de a ei.

Daca ea nu ma place atunci eu de ce sa umblu dupa ea? Nu se poate si cu asta basta merg mai departe.

Un lucru foarte important e sa stii ce vrei, ce iti place, sa stii ce simti.

Aiureli exista in capul fiecaruia, si intotdeauna tii la cineva mai mult din 3 persoane.Te ascunzi, sau cauti motive, pentru ca e mai palpitanta situatia cu 3.Stiu asta, Dar e mult mai palpitant cand tii la cineva si ea iti raspunde cu aceeasi moneda.

Trezeste-te odata si afla la care tii mai mult si inlatura restul.Daca nu se poate, atunci cauta altceva.Nu este deloc moral ceea ce faci tu, si asta este demonstrata.

Ce ai simti atunci cand tu ai fi pe locul 3 si una s-a folosit de tine pentru a fi mai aproape de prietenu tau? Iti spun eu ce?

Durere si tradare.E de ajuns aceasta situatie pentru ati da seama ca am dreptate.

Pricepe odata ca nu ma folosesc de nimeni. Cu colega mea ma vad apropae zilnic, pentru ce as cere informatii despre ea de la prietena mea??? Dimpotriva, momentan fiecare isi vede de viata lui.Nu ma intereseaza ce face colega in timpul ei liber, o cunosc de 3 ani, si stiu cam preocupari are. Nu urmaresc pe nimeni, nu ma folosesc de nimeni,cred ca nu stii definitia cuvantului 'a folosi', care implica obtinerea unor avantaje personale in detrimentul altei persoane.

Te rog nu mai inventa situatii fanteziste care nu exista. Am vazut ca si pe celalalt forum ma ataci in continuare, parca ai o rafuiala personala cu mine. =P~

Iar la faza cu 3 relatii m-ai pierdut de mult.Care 3 relatii? Tu poate esti o persoana calculata si rece , care ia doar deciziile corecte si nu are nici o complicatie in viata, poate iti vei da seama ca nu poti mereu sa eviti unele chestii.

In fine. Nu mai urmari fiecare post al meu incercand sa vanezi ceva greaseala care sa-ti dea tie apa la moara.

Pricepe si tu odata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×