Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Dragostea din tei

Postări Recomandate

Si in Belgia si Franta au fost in voga mare asta vara. I-am vazut invitati pe la tot felul de emisiuni TV. Plus ca ii dadeau din 5 in 5 minute la radio.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit aceasta melodie pana si in discotecile din Egipt! Oribil,daca tinem cont de faptul ca aceasta melodie nu imi place chiar deloc! :)

Si inca ceva...dansau nemtii si rusii cand o auzeau de ziceai ca sunt bagati in priza!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mersi, roportal.

 

mi-aduc aminte... am venit in Romania in vara 2003, si atunci am auzit melodia prima data. prima impresie nu a fost cine stie ce. doua versuri, o linie melodica saltareata... dar te prinde. :dee

putine melodii te fac sa le asculti din nou si din nou, si iarasi inca o data. Dragostea din tei este una dintre ele.

 

cate melodii din top 10 MTV iti plac? cum au ajuns in tot 10? ..cine a votat pentru cine...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va salut din chicago,unde am ramas inmarmurit conducind masina ,am dat muzica mai tare ca-mi place cum incepe si imi pica fata....muzica romaneasca ...sint de multisor pe aici dar nu am avut onoarea de a auzii muzica romaneasca si am aflat ulterior O-zon...ce sa zic sint tari mie imi place ffff mult muzica si a 2-a oara sa intimplat in discoteca ...imi pare bine ca in afara de nadia comaneci mai auzi din cind in cind si de altcineva oricum ii felicit pe toti romanii care reusesc sa-i faca pe straini sa ne pomeneasca numele si la ceva bun:sport,muzica...nu numai roboti de munca pa.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×