Sari la conținut
Forum Roportal
e_aventurier

o iubesc pe verisoara mea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

v-ati facut filme in capsor , v-ati povestit unu altuia " aventurile" , " v-ati stimulat verbal " si acum vreti sa le incercati .... deci nu e iubire , ci " ispite" unu altuia ... ea e mai cu capul pe umeri decit tine.... deci nu va complicati ...... fara sex intre verisori ..... :cry:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ayayay jupane...te inteleg perfect...si io am o tona de verisori super draguti, ma topecs...norocu meu ca-s de gradu II, si a pot sa-i iubesc toata noaptea :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iubeste-o. Daca acest lucru este bine sau rau... vei decide tu dupa ce relatia a fost consumata dpdv sexual. :cry:

 

 

 

 

Cat pentru restul, va rog sa va abtineti sau va paste warnu`.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

-oho,vad ca e ceva activitate pe topicul asta.

-am reusit sa rezolvam problema astazi la telefon,desi cu ceva timp in urma mi-a dat de inteles ca ma vrea vad ca s-a razgandit si nu doreste sa aiba relatii sexuale cu mine,bravo ei,desteapta fata,stiam eu ca e mai desteapta ca mine,noroc cu ea ca o cam luasem pe aratura.ma simt un pic dezamagit,asa se intampla cand gandesti mai mult cu "jucaria" decat cu capul.bineinteles ca respect decizia ei si nu o sa incerc nimic ca sa o fac sa se razgandeasca(santaj sau alte magarii).si totusi,parca as fi vrut sa-i arat ca stiu si eu sa o satisfac,ca ma pricep....aiurea...deci relatia noatra continua FARA SEX....in schimb am voie sa o sarut,sa o strang in brate,sa o alint,sa-i umblu la unele zone secrete,la fel ca inainte.

-am trecut printr-o perioada de maxima tensiune,acum incep sa revin la normal.am vazut ca e bine sa te confesezi cuiva,prinde bine,e ca si cum nu ai mai duce toata povara singur (stiu,stiu,o sa ziceti ca trebuia sa ma duc la popa sau la psiholog,dar eu am preferat sa dau search pe google,sa gasesc ceva asemanator si sa deschid un topic).

-acum legat de ceea ce ati scris voi:

1 sarazin79__ti-am ascultat sfatul si azi am rezolvat problema (multumesc).

2 Coutal__"Ceea ce mi se pare mie curios, este ca tu vii sa ne intrebi daca sa faceti sau nu sex, dar iti faci griji in legatura cu viitorul relatiei, din punct de vedere sexual. "normal ca i-mi fac griji,stiu din experienta ca primul contact sexual dintre el si ea este hotarator pentru continuarea unei relatii,deci daca prima data iese naspa "restu' e can-can".

"Atunci de ce vrei sa faci sex cu ea? Nu ar fi mai simplu sa o iubesti in continuare in acelasi fel? Nu poti?" ba da pot dar acum s-a ivit o oportunitate.

3 -MiReLa__ne-am gandit si la ce ai zis tu,hahahah,ce intuitie ai,mai ales ca al ei cu a mea se cam potrivesc la fel cum ne potrivim noi doi.

4 the_listener__ai foarte mare dreptate,exact asta am facut.

5 heidy__o sa o iubesc in continuare.

-daca pot sa va ajut sa intelegeti cum e cu tipul asta de dragoste,daca va intereseaza sa stiti ceva anume sau daca pur si simplu doriti sa discutam despre dragoste scrieti aici.fiecare om percepe realitatea in felul lui,sunt aspecte si nuante pe care fiecare le intelege diferit,de aceea consider ca trebuie sa ne folosim de forumuri pentru a comunica ceea ce simtim,ceea ce cunoastem,liber ,fara constrangeri,sub protectia anonimatuli,asa incat sa cunoastem cat mai multe si eventual sa invatam cate ceva din experienta altora(sau cum zice popa:"sa luam aminteeee).ca om i-ti este imposibil sa treci intr-o viata prin toate experientele posibile dar daca citesti despre o parte din ele prin carti,pe forumuri sau daca le vezi prin filme sau daca le auzi prin vreun cantec e ca si cum le-ai fi trait deja.comunicati,esenta civilizatiei este comunicarea,limbajul.atata timp cat nu jignesti pe nimeni esti liber sa spui ce vrei.exteriorizati-va.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
-oho,vad ca e ceva activitate pe topicul asta.

 

 

... si nu numai .... dar la un film erotic nu te-ai gandit sa faci cu ea?!?!?!!? doar cu partile pe care ai voie sa le atingi ...

 

 

Attention Moderatori

 

Daca stergeti mesajele mele macar sa-mi spuneti de ce???

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E adevarat ca a decazut lumea!Dintr-o ambitie prosteasca se pot distruge 2 familii!Egoismul e in floare!Daca vrei sa uiti ,sa termini cu dorinta asta se poate,daca vrei sa iti folosesti mintea!Daca lasi hormonii sa te conduca nu ajungi nicaieri ratacesti toata viata!Nu judec pe nimeni,ca nu sunt in masura!Eu in general pt asemenea cazuri simt mila,nevoia sa ajut!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ce ar fi daca am trece la actiune de fiecare daca cand suntem excitati?Poti s-o controlezi daca vrei!Mai ales in cazuri imorale!Sunt multe dereglari,reactii ale creierului ce nu au loc cum trebuie!Asta e diferenta dintre animale si om ca avem multa inteligenta dar nu vrem s-o folosim si ne ghidam doar dupa hormoni!In viata asta poti sa-ti doresti multe chestii care sunt interzise(imorale,pacate etc)!Totul e sa-ti folosesti si creierul ca nu sta "deageaba"in craniu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ce ar fi daca am trece la actiune de fiecare daca cand suntem excitati?Poti s-o controlezi daca vrei!Mai ales in cazuri imorale!Sunt multe dereglari,reactii ale creierului ce nu au loc cum trebuie!Asta e diferenta dintre animale si om ca avem multa inteligenta dar nu vrem s-o folosim si ne ghidam doar dupa hormoni!In viata asta poti sa-ti doresti multe chestii care sunt interzise(imorale,pacate etc)!Totul e sa-ti folosesti si creierul ca nu sta "deageaba"in craniu!

 

Eh, totu-i imoral pe lumea asta. Să calci pe iarbă, n-ai voie; să dansezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×