Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie mi-a placut aici: http://www.faracuvinte.com/thumbnails-10-page-1.html :yahoo:

Totul tine de cateva ore la make-up profesionist, un fotograf bun si Photoshop...In rest, realitatea e surprinsa de paparazzi...

 

Daca e sa o luam asa... Oricui daca ii faci sa zicem 100 de poze la rand, in viata de zi cu zi, macar in jumatate o sa se strambe, o sa stea in pozitii care sa nu-l flateze, o sa-i cada lumina prost pe fata etc. Normal ca nimeni nu e perfect si nu poate sa arate bine 24/7, si oricine are zile proaste sau perioade proaste. Nu e nici o rusine ca imaginea se drege cu putin machiaj, pana la urma pesntru asta e facut, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iubesc femeia

Hopa.

Tango?

 

De la barbati nu prea am pretentii sa gandeasca, insa fetele ar trebui sa stie ca o femeie poate fi extrem de frumoasa chiar si la o varsta matusalemica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce trebuie să facem comparaţii sau să spunem "iti dai seama ce shoc au femeile astea cand se vad dimineata in oglinda"? Dacă adolescentele mai pot greşi din cauza frăgezimii v
Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hopa.

Tango?

 

Charleston. :)

 

 

Eu am o alta intrebare, de ce judecam actritele dupa cum arata ele dimineata nemachiate si nu dupa talent ???

Ca pentru postere, ma scuzati dar se gasesc destule...

 

Nu mă-ntreba pe mine. Eu nu le judec nici bikinii, nici machiaju'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca toate suntem asa..ma rog, nu urate neaparat, dar d-aia e facut machiajul...sa ne infrumuseteze. Eu recunosc: nu imi place deloc cum arat fara machiaj...si nu ma machiez strident, ci normal, natural.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa ne imaginam ca X este vecin cu Demi Moore.O vede zilnic,nemachiata,in gradina.Ar mai fi fanul ei??

 

 

daca o apreciaza ca actrita da , ar mai fi fanul ei .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×