Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de fapt, tu habar n-ai cum se misca Angus Young pe scena (tot fara cartofi în dos), la cei  saizeci de ani ai lui si, 

 

Chiar ... ce te face sa crezi ca "habar n-am"???  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deloc nu sint de acord cu tine!!!!!

 

 

Aici dezbatem un topic si sper ca ai observat, nu e vorba despre noi din forum cum avansam in varsta si ni se vad ridurile!!!!

 

Credeam ca poti sa deosebesti alb de negru ... absolut n-are valoare explicarea sau caracterizarea oamenilor cumsecade, normali, seriosi, de treaba, etc.!!!

 

Eu de la 19 ani am par alb in cap dar nu despre asta era vorba aici. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Vedetele sunt oameni inainte de a fi vedete. Se pare ca unii uita treaba asta.

Niciodata nu m-am dat in vant dupa Celine, nu a fost o femeie frumoasa, dimpotriva, dar o prefer acum multora care, desi au fost frumoase in tinerete, nu s-au impacat cu gandul ca intr-o zi vor imbatrani. Si, cum ai spus si tu, are un mare merit pt. ca s-a impus prin talent, nu scotandu-si la inaintare curul si tatele, asa cum fac altele, cururi si tate care, in cele mai multe cazuri, sunt fake-uri, pe care cu bani le poate avea oricine.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de persoane celebre.

 

Anul trecut, un om de stiinta a reusit ceva fara precedent, parca legat de aterizarea unui dispozitiv pe o cometa (nu am detalii dar le puteti gasi). Cand a facut acest anunt, purta o camasa ''scandaloasa'' in ochii unora. Feministele au facut gura instantaneu.

 

Rezulatatul - ''obiectivul'' a fost mutat de pe realizarea fascinanta a acestui om pe camasa pe care o purta. Stupizenia incredibila a timpurilor noastre si dovada faptului ca obsesia cu chitibusuri poate duce la absurditati.

 

http://www.theguardian.com/science/2014/nov/14/rosetta-comet-dr-matt-taylor-apology-sexist-shirt

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... pentru mine vedetele sunt oameni inainte de a fi vedete. Eu ii 'judec' dupa talent, nu dupa felul cum se imbraca si ies pe strada. 

 

Ofcorz, daca vorbim de Tantza-n targ ... insa topicul este "dive fara machiaj"  nu de oameni gri de rand si vietile lor de toate zilele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... s-a impus prin talent, nu scotandu-si la inaintare curul si tatele, asa cum fac altele, cururi si tate ...

 

Mai rau a fost, minora fortata in relatie cu barbat de varsta lui tac-su contra succes si contracte!!!

La inaintare l-a scos arabul altfel era necunoscuta din Montreal ca nici in bar de noapte la schimbul de zi nu era angajata la marginea padurii.

Mosul nu avea nevoie de cururi si tate ca ea nu le are si asa, a ramas copila nedezvoltata, ca el a castigat in urma ei pe langa ca o folosea de concubina ca era inca insurat cand s-a apucat si de ea la insistenta familiei lui Celine.   Le-a salvat de foame mosul, din mila lui s-au pus pe picioare ca el s-a imprumutat contra valoarea casei familiare sa lanseze un disc, exact ca altele a obtinut si ea succesul vanzandu-si pielea contra succes, fara talent dat cu ceva voce, aproape analfabeta doar cu scoala elementara neterminata!!!      

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La urma urmei vom arata cu totii la fel. Poate nu chiar identic; 

 

Issue este ca odata ajuns la statut de celebritate, datoreaza mult publicului si nu se mai vorbeste de respectiva ca despre populatia generala!!!

Nici chiar in sicriu sa fie, nu e identica cu nimeni, e unica pentru ca noi am platit facturile ei sa ajunga unde a reusit, am platit cablul s-o vedem la TV, am cumparat discuri si CD-uri, bilete de concerte si de spectacole, reviste si magazine unde se scria ceva despre ea, Membership Fees pentru Fan Club si comenzi de acolo de memorabilia, deci o stapanim si avem pretentia sa ne reprezinte cum o vrem, adica dupa veniturile si stilul de viata ce i-am asigurat.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×