Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare tuturor! Este prima mea postare.

 

__________ Mai mult nu pot face

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se foloseste de tine, dar cand sunt si sentimente la mijloc nu ma mir ca te lasi folosit. Pacat ca tu esti ala ce sufera. Iti sugerez sa o lasi in pace si sa-ti cauti o alta "pasiune". Probabil ea va deveni geloasa si lucrurile intre voi se vor schimba, sau tipa pe care o vei gasi va fi mai buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor pentru sfaturi. Ieri ne-am intalnit la iesirea din facultate dupa 2 saptamani. Eu m-am uitat spre ea si i-am spus La revedere iar ea mi-a spus un Buna si cand a vazut ca eu merg mai departe(ea era in urma mea, in spatele meu) a spus si un pa( razand spune: Buna....pa :yahoo: ). Am fost indiferent am mers mai departe fara sa ma uit in spate. Nu poti fi bun coleg cu astfel de oameni. Eu am invatat sa-mi pretuiesc colegii...dovada: cati dintre voi se mai intalnesc cu colegii de clasa din scoala generala dupa atatia ani? Noi ne intalnim si acum desi unii dintre noi sunt si casatoriti.

Editat de emperor nerva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va multumesc tuturor pentru sfaturi. Ieri ne-am intalnit la iesirea din facultate dupa 2 saptamani. Eu m-am uitat spre ea si i-am spus [bpatele meu) a spus si un]La revedere [/b]iar ea mi-a spus un Buna [/b

 

daca eram in locul tau nu o mai ajutam si-i raspundeam cu aceeasi moneda. in astfel de situatii functioneaza de minune vorba: se intoarce roata :yahoo:

indiferenta este cea mai buna arma a ta acum

si sunt absolut sigura ca individa va incerca pe viitor sa se apropie de tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Vreau sa vorbesc cu ea sa reinnodam legaturile Vorba aia ma intalnesc cu oameni cu acre nu m-am m-ai vazut de 10 ani si sa ma port asa cu o persoana pe care o vad apropae zilnic e foarte urat. Vreau sa vorbesc cu ea. Sa o intreb ce mai face, ce a mai facut in ultima vreme....ca intre colegi....atat si nimci mai mult.

 

Ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×