Sari la conținut
Forum Roportal
CavalerulJedi

Frecventa orgasmelor feminine

Evaluează acest topic

Frecventa orgasmelor  

58 membri au votat

  1. 1. Cat de frecvent apar?

    • Foarte rar (de obicei nu este dar se mai intampla din cand in cand sa fie cate un orgasm clitoridian)
      6
    • Orgasm clitoridian frecvent; Orgasm vaginal niciodata
      9
    • Orgasm clitoridian frecvent cu orgasme vaginale din cand in cand
      22
    • Meniu complet aproape de fiecare data
      21


Postări Recomandate

Cleric Psycho, perpetuezi aceeasi idee, cum ca toate domnisoarele 'au venit' cu tine.

*Ai ceva de declarat?

 

 

* asta e pentru cei ce au vazut "Puricele" si stiu povestea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e foarte posibil, chiar eu am fost martor de fiecare data, bine nu cu tine, cu alta

Credeam ca ma ironizezi.

Ai si inceput cu: "te cred"... de parca asteptam sa fiu crezuta sau aprobata...

 

Ma rog... trecem peste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeam ca ma ironizezi.

Ai si inceput cu: "te cred"... de parca asteptam sa fiu crezuta sau aprobata...

 

Ma rog... trecem peste.

 

draga, toate femeile fara traume emotionale, care au inima curata, care sunt fara ganduri ascunse, au orgasm cand fac sex, exact ca si un barbat, numai traumatizatele si curvele mascate sau nemascate au orgasm ca motorul de mobra, adica cu rateuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
draga, toate femeile fara traume emotionale, care au inima curata, care sunt fara ganduri ascunse, au orgasm cand fac sex, exact ca si un barbat, numai traumatizatele si curvele mascate sau nemascate au orgasm ca motorul de mobra, adica cu rateuri

 

 

 

Se mai poate ca si femeile care simt o atractie pentru alte femei sa nu aba orgasm la sexul cu un barbat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
draga, toate femeile fara traume emotionale, care au inima curata, care sunt fara ganduri ascunse, au orgasm cand fac sex, exact ca si un barbat, numai traumatizatele si curvele mascate sau nemascate au orgasm ca motorul de mobra, adica cu rateuri

Am inteles, draga.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
draga, toate femeile fara traume emotionale, care au inima curata, care sunt fara ganduri ascunse, au orgasm cand fac sex, exact ca si un barbat, numai traumatizatele si curvele mascate sau nemascate au orgasm ca motorul de mobra, adica cu rateuri

Pe langa astea mai sunt si femeile inhibate,care daca nu au un barbat care sa le faca sa se deschida nu ajung la orgasm.Pana la urma partenerul conteaza mult.Pana si o femeie cu traume daca are un partener care stie cum sa le ia ajung la orgasm vaginal,sau cel putin la orgasm vaginal -clitoridian.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
draga, toate femeile fara traume emotionale, care au inima curata, care sunt fara ganduri ascunse, au orgasm cand fac sex, exact ca si un barbat, numai traumatizatele si curvele mascate sau nemascate au orgasm ca motorul de mobra, adica cu rateuri

Adevarul e ca sunt unele, n-au nici o problema nici daca se urca vreun cioban pe motor !! Sanatoasa sa fie...

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe langa astea mai sunt si femeile inhibate,care daca nu au un barbat care sa le faca sa se deschida nu ajung la orgasm.Pana la urma partenerul conteaza mult.Pana si o femeie cu traume daca are un partener care stie cum sa le ia ajung la orgasm vaginal,sau cel putin la orgasm vaginal -clitoridian.

 

si pana il gasesc pe ala, umbla din p.. in p...

 

sau fac din sex o afacere, insa cazurile astea sunt rare, majoritatea au orgasm din cand in cand

 

Adevarul e ca sunt unele, n-au nici o problema nici daca se urca vreun cioban pe motor !! Sanatoasa sa fie...

 

sunt, alea care nu au interdictie la bucurie

 

forma fizica a bucuriei e sexul si mancatul

 

taranii au voie la mancat, nu si la sex, care e un pacat, asa ca tarancile au greu orgasm, mai ales dupa ce le-o fugarit tacsu cu toporu ca or pus-o cu ion in papusoi, si ion n-are zestre

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles, draga.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Tu esti tanara si foarte frumoasa , vei putea sa ai pe cine-ti doresti si deci te vei simti foarte bine .

Editat de bridget jones
off-topic, pentru videoclipuri exista aria de muzica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×