Sari la conținut
Forum Roportal
CavalerulJedi

Frecventa orgasmelor feminine

Evaluează acest topic

Frecventa orgasmelor  

58 membri au votat

  1. 1. Cat de frecvent apar?

    • Foarte rar (de obicei nu este dar se mai intampla din cand in cand sa fie cate un orgasm clitoridian)
      6
    • Orgasm clitoridian frecvent; Orgasm vaginal niciodata
      9
    • Orgasm clitoridian frecvent cu orgasme vaginale din cand in cand
      22
    • Meniu complet aproape de fiecare data
      21


Postări Recomandate

El vorbeste din carti.

Iarta-l ca nu stie ce spune :P

Ba nu.Vorbeste din experienta personala.A zis ca din 5 femei 4 au avut orgasm cu el.Probabil aia una din 5 era grasa de nu a avut orgasm.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit la rezultate si constat ca majoritatea "roportaliencelor" sunt super satisfacute, contrar tuturor statisticilor facute despre "fericirea" feminina! :P

Editat de kos_funny

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma uit la rezultate si constat ca majoritatea "roportaliencelor" sunt super satisfacute, contrar tuturor statisticilor facute despre "fericirea" feminina! :P

Asta inseamna ca femeile sunt fericite dar totusi nu stiu ce vor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma io cred ca frecventa orgasmelor feminine e dependenta/in functie de creier/psihic=>cu cat e mai atrasa/indragostita de barbat cu atat creste si frecventa ... o masuram in Hertzi ? :fish:

 

Pentru cei care vor sa-mi combata ideea nastrusnica cu masturabarea :"Voi la ce puii mei va ganditi cand va masturbati ?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok... am si eu o curiozitate.

Intr-o discutie cu o cunostinta am ramas suprins sa aflu ca se intampla foarte rar sa ajunga la orgasm.

Partea interesanta era ca persoana in cauza folosea 20-30 de min pentru a descrie o partida scurta. Deci viata ei amoroasa era la un nivel destul de ridicat dupa standardele mele. Si totusi... ciuciu finalizare.

Iti dai seama cat de mult se "iubesc" respectivii {respectivul pentru care 20-30 minute e durata scurta}... Eu cred ca o fac doar din respect/apreciere/{datorita dependentei reciproce} unul pentru celalalt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×