Sari la conținut
Forum Roportal
optimista

Va place sa cititi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi place sa citesc dar n-am timp...ce scuza patetica...si totusi adevarata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma pasioneaza cartile de literatura stiintifica ; mai ales matematica , fizica si psihologia . Uneori , cand am timp mai iau si una de istorie .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place sa citesc...acum depinde de carte......daca imi place cartea este perfec

 

aveam momente la scoala cand ascundeam cartea pe sub caiete, manuale ca sa pot citi si in timpul orei :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place enorm sa citesc...nu stiu in care specie de tineri ma incadrez, probabil ca din cei mai :o:

 

tocmai am terminat de citit Stapanul inelelor....superba carte O:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa recunosc si sa ii dau dreptate Didei ,desi cu o oarecare tristete,ca putini mai sunt cei care citesc.Marea majoritate a tinerilor prefera alte activitati (ex.manelele) in locul lecturei. Eu personal consider ca lectura este o activitate interesanta,placuta,dar mai ales "inteligenta".Ultimele carti citite(le-am citit pe amandoua cam in acelasi timp)au fost:Maestrul si margareta si Profetiile de la Celestine.

 

Sper ca pe viitor numarul celor care prefera lectura sa creasca considerabil.Pana atunci felicitari celor care stiu ca o carte trebuie sa contina ceva mai mult decat niste poze si bafta la citit .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu personal consider ca lectura este o activitate interesanta,placuta,dar mai ales "inteligenta".

Lectura ajută foarte mult

Editat de Dida`

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×