Sari la conținut
Forum Roportal
s_s_s

Am nevoie...

Postări Recomandate

Aici e vorba de Ileana, Laur!

Imi cer scuze, nu am stiut ca este topicul ei personal.

Te rog sa il stergi, mesajul meu.

Merci!

 

Sisi, gandeste-te ca ai trecut tu prin altele si mai rele.

Va fi bine, vei vedea. :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor pentru sfaturi :tongue:

 

Sarazin ... sunt mai bine ,cred . Cel putin nu mai plang

Dar inca nu-mi vine sa cred ... am impresia ca e plecat la servici si o sa revina ... o sa fie un pic nasol cand o sa realizez ca defapt ...nu mai vine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este imposibil sa nu fi avut si altceva in viata care sa iti fi produs placere

incearca sa iti schimbi un pic fortat tabieturile zilnice...asta ca sa nu mai clcie urmele deja batatorite din trecut

o savezi ca iti va fi greu...dar deslusesti cel putin o schimbare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fata, ce ti-a facut? :tongue: Zi-mi sa-l bat, mama lui... :crazy:

a plecat ...si nu mai vine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va multumesc tuturor pentru sfaturi :tongue:

 

Sarazin ... sunt mai bine ,cred . Cel putin nu mai plang

Dar inca nu-mi vine sa cred ... am impresia ca e plecat la servici si o sa revina ... o sa fie un pic nasol cand o sa realizez ca defapt ...nu mai vine

 

si plansul ni'i bun, uneori, ne curata

rau cand nu stim sa'l oprim

fa un exercitiu de imaginatie atunci; intra pe usa si te bucuri, in primul moment intens si inocent, ca un copil ce a capatat o jucarie...in al doilea insa? maine? sigur nu te vei intreba daca nu va pleca din nou? sigur intr'un moment in care el iti va zice ca vrea la meci in timp ce tu vrei la film nu'ti va veni sa'i zici ceva naspa, nu'ti vei aduce aminte de durerea zilei asteia, a celei de ieri?

 

s'a dus, lasa'l sa se duca...

tu ai ramas...asa ca, ce faci azi? cum e vremea? ai vreo treaba de terminat, sau vreun lucru pe care ti'ar fi placut sa'l faci dar l'ai amanat? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa ma gandesc la nimic ..mi-a spus ca vine dupa restul bagajelor ... si iar am inceput cu plansul ...nu stiu ce sa fac ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a plecat ...si nu mai vine

Si tu nu i-ai citat din Andrei Gheorghe? De " la revedere si drum bun" n-ai auzit? Crezi ca e unicul si ultimul? Crezi ca a lui e cea mai si cea mai? Nu crezi asta, nu-i asa? Si-atunci? :)

Eu te rog sa iesi din starea asta. Treci printr-o perioada cam grea iar despartirea asta era ultimul lucru ce-ti lipsea. :tongue: Stii ce putin conteaza peste ani toate astea? Stii cat de putin te va interesa de el peste un an? Asculta si la alea mai batrane ca nu-ti strica. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×